REKLAMA
Kierowco, zredukuj liczbę punktów karnych
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Punkty karne to zmora wielu kierowców. Mandat można szybko opłacić, ale redukcja złapanych „oczek” za wykroczenia taka łatwa już nie jest .

Kierowca może zebrać maksymalnie 24 punkty karne. W przypadku przekroczenia tej liczby punktów, automatycznie traci prawo jazdy. Może je odzyskać dopiero po kontrolnym sprawdzeniu jego kwalifikacji.

2 października 2017 r. o godz. 11:00 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowym w Chełmie odbędzie się szkolenie właśnie dla tych kierowców, którzy chcą zmniejszyć liczbę punktów za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Szkolenie potrwa 6 godzin i obejmuje takie zagadnienia jak przyczyny powstawania wypadków oraz prawne i społeczne skutki wykroczeń.


REKLAMA

W szkoleniu może uczestniczyć kierowca, który nie przekroczył liczby 24 punktów karnych oraz ma prawo jazdy minimum rok.

Dodatkowe informacje można również uzyskać w siedzibie WORD w Chełmie, telefonicznie (82) 565-08-90/91/ wew.33 oraz osobiście w pokoju nr 2 (budynek z Biurem Obsługi Klienta).

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 886
Ferie. Nie siedź w domu
470
Plac wypięknieje
1 293
Koncepcja programowa na S12
2 306
Zapłacimy za parkingi?
655
REKLAMA