REKLAMA
Kino przyjdzie do nas
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie przyszedł widz do kina, to kino przyjdzie do widza – zapowiada Centrum Kultury Filmowej Zorza w Chełmie. Niebawem kino uruchomi projekt, dzięki któremu spotkamy się on-line.

Reklama

Wracamy do Kina! – zapowiada Centrum Kultury Filmowej Zorza. Jak na razie, obowiązujące obostrzenia nie pozwalają na otwieranie ośrodków kultury typu kina czy teatry, ale Zorza ma pomysł na spotkania on-line.

Najlepsze kina studyjne w Polsce łączą siły i razem ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych uruchamiają specjalną propozycję kina w Twoim domu.
Różnego rodzaju ofert filmowych wprawdzie nie brakuje w sieci, ale ta będzie wyjątkowa. Chodzi nie tylko o pokazywanie filmów, ale także o prezentowanie charakteru poszczególnych kin, za którymi stoją konkretni ludzie, tworząc ich programy.

Już niebawem na naszej platformie będzie można zobaczyć filmy, które ze względu na stan pandemii, nie doczekały premiery w kinie. Poczekajmy jeszcze kilka tygodni. To jest duże logistycznie przedsięwzięcie, to siła i determinacja kin studyjnych – piszą pracownicy Zorzy i dodają – Bo my jesteśmy dla Was, ale bez Was nie ma nas.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Chełmski szpital przywraca planowe zabiegi
110
CLA. Od dziś więcej kursów
61
Od soboty bez maseczki, za tydzień do kina
58
Prezydent raportuje o stanie miejskich spółek w 2019 roku
646
Będzie ciasno na Rejowieckiej
341
REKLAMA