REKLAMA
Kolejna chełmianka na mistrzostwach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Urszula Piotrowska to kolejna zawodniczka chełmskiego klubu Cement-Gryf, która wkrótce reprezentować będzie nasz kraj na zawodach najwyższej rangi czyli Mistrzostwach Świata.

REKLAMA

Polski Związek Zapaśniczy zatwierdził skład reprezentacji Polski Kadetek /15-17 lat/, która  od 29 lipca do 4 sierpnia będzie walczyć na Mistrzostwach Świata Kadetek w Bułgarii. Najlepsze młode zapaśniczki ze wszystkich kontynentów swoje zmagania o medale stoczą w  Sofii –  stolicy i największym mieście Bułgarii.


REKLAMA

Barw Polski w kategorii do 61 kg bronić będzie reprezentantka Miejskiego Klubu Sportowego Cement-Gryf Chełm Urszula Piotrowska. Zapaśniczka w maju br. pokonała swoje krajowe przeciwniczki i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski.
Urszula jest uczennicą IV Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Zapasy uprawia od pięciu lat. Jej pierwszym trenerem był Ryszard Wałachowski.

W tegorocznym sezonie Urszula będzie już szóstą reprezentantką klubu Cement-Gryf, która bierze udział w zawodach najwyższej rangi.

Trzymamy kciuki!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będzie więcej połączeń kolejowych
621
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 452
Spółki miejskie. Czas działań
1 564
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
REKLAMA