REKLAMA
Kolejne zaginięcie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj 61-letni mieszkaniec Orchówka wyszedł z domu do sklepu i zaginął. Pomimo poszukiwań, prowadzonych początkowo na własną rękę przez rodzinę, mężczyzny nie odnaleziono.

Reklama

Od wczoraj trwają poszukiwania zaginionego 61-letniego Władysława Horszczaruka z Orchówka. Mężczyzna po godz. 14 wyszedł z domu do pobliskiego sklepu i kontakt z nim się urwał. Pomimo prowadzonych przez rodzinę, a następnie przez Policję i Straż Graniczną poszukiwań, do chwili obecnej nie odnaleziono go.

Zaginiony ubrany był w krótką granatową kurtkę, siwe spodnie jeansowe, granatowe klapki, najprawdopodobniej nie miał skarpet i czapki. Mężczyzna ma około 176 cm wzrostu, waży około 60 kg, ma zielone oczy, szczupłą budowę ciała, miał kilkudniowy zarost, długie wąsy.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat ewentualnego miejsca pobytu zaginionego proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie: tel. 82 572-72-90 lub 112.

To kolejne zaginięcie w naszym regionie w ostatnich dniach. Do dziś nie odnaleziono także Jana Kowalczyka, który zaginął w niedzielę w gminie Łopiennik Górny. Więcej przeczytacie tutaj.

Z ostatniej chwili:

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 61-latka, który wczoraj po godz. 14 wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. W działaniach uczestniczyli policjanci, straż graniczna oraz znajomi zaginionego. Dziś mężczyzna został znaleziony w stodole niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Z uwagi na wyziębienie organizmu pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
CLA. Od dziś więcej kursów
58
Od soboty bez maseczki, za tydzień do kina
56
Prezydent raportuje o stanie miejskich spółek w 2019 roku
644
Będzie ciasno na Rejowieckiej
339
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
265
REKLAMA