REKLAMA
Kolejne zaginięcie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj 61-letni mieszkaniec Orchówka wyszedł z domu do sklepu i zaginął. Pomimo poszukiwań, prowadzonych początkowo na własną rękę przez rodzinę, mężczyzny nie odnaleziono.

REKLAMA

Od wczoraj trwają poszukiwania zaginionego 61-letniego Władysława Horszczaruka z Orchówka. Mężczyzna po godz. 14 wyszedł z domu do pobliskiego sklepu i kontakt z nim się urwał. Pomimo prowadzonych przez rodzinę, a następnie przez Policję i Straż Graniczną poszukiwań, do chwili obecnej nie odnaleziono go.


REKLAMA

Zaginiony ubrany był w krótką granatową kurtkę, siwe spodnie jeansowe, granatowe klapki, najprawdopodobniej nie miał skarpet i czapki. Mężczyzna ma około 176 cm wzrostu, waży około 60 kg, ma zielone oczy, szczupłą budowę ciała, miał kilkudniowy zarost, długie wąsy.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat ewentualnego miejsca pobytu zaginionego proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie: tel. 82 572-72-90 lub 112.

To kolejne zaginięcie w naszym regionie w ostatnich dniach. Do dziś nie odnaleziono także Jana Kowalczyka, który zaginął w niedzielę w gminie Łopiennik Górny. Więcej przeczytacie tutaj.

Z ostatniej chwili:

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 61-latka, który wczoraj po godz. 14 wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. W działaniach uczestniczyli policjanci, straż graniczna oraz znajomi zaginionego. Dziś mężczyzna został znaleziony w stodole niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Z uwagi na wyziębienie organizmu pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 974
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 706
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 504
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
496
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA