REKLAMA
Koncert Godzina W
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na koncert upamiętniający rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zaprasza 1 sierpnia Chełmski Dom Kultury.

Reklama

Koncert rozpocznie się sielankowo… w klimat międzywojennej Warszawy wprowadzą nas znane szlagiery z tamtych lat. Kolorowy obrazek zniknie wraz z bombardowaniem i komunikatem o rozpoczęciu wojny.

W następstwie wydarzeń usłyszymy m.in. „Chłopcy silni jak stal” czy „Dziś idę walczyć mamo” oraz wiele oryginalnych zapisów z powstańczego radia „Błyskawica”.

Zapraszamy na koncert „Godzina W” w czwartek, 1 sierpnia, o godz. 19.00, sala widowiskowa ChDK. Wstęp jest wolny – darmowe wejściówki można odbierać w kasach ChDK lub Kina Zorza.

Napisz komentarz
 • Napoleonowi chodziło o to,żeby Francuzi pili tak jak Polacy i po piciu potrafili walczyć jak Polacy,ale widać geny francuskie za słabe.

 • Jakby chodziło o gen samozagłady, to by już nas nie było, bo byśmy się już dawno sami wymordowali. Może chodzi o mentalność hulaki – bohatera. Najpierw „przehulać ‚ niepodległość, a jak bida do d..py zajrzy to jak pod Somosierrą – ” Nie ma mocnych” na naszych. Jak wieść niesie, Napoleon kazał brać Francuzom z nich przykład. Pomysł okazał się nietrafiony, bo Polacy byli podobno na takim „dopingu”, że mało który Francuz po czymś takim dał by radę wdrapać się na konia. Nie dojdzie tu ładu…

 • ixi jesteś po prostu prymitywny.Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia.

 • Jest ” gen samozagłady w naszym narodzie”. I chyba tak już musi być!
  Świętujcie zwysięstwo Józefa Wisanoriowicza Stalina. Nie wiem dlaczego nie ma jeszcze jego portretow?

 • „Chopaki” kto wam Tu namieszał w głowach. Przecież to powstanie wybuchło na rozkaz Stalina z podszeptu agentow Moskwy w AK. Chcieli wymordować kawiat polskiej inteligencji rękami Niemców i to im się udało. Świętować to że daliśmy się ” wydymac ” i to poraz kolejny. I jednym i drugim. A na końcu nas dali „ruskim” w prezencie. Taki głupi to nie był żaden naród. Nawet ” podszyci wiatrem Czesi” , którzy w przeciwieństwe do nas mieli znakomicie wyposażoną armię. Gdyby nie ich sprzęt wyprawa na Francję nie powiodła by się.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Rośnie szopka, idą święta…
  819
  Nowa firma produkcyjna
  1 551
  Więcej zielonego
  424
  DK 12. Będzie ugoda, będzie budowa
  2 283
  Konsultacje strategiczne
  656
  REKLAMA