REKLAMA
Koncert na Nowy Rok
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Orkiestra Kameralna Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Krasnymstawie da noworoczny koncert. Zapraszamy w czwartek do refektarza krasnostawskiego muzeum.

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy w opracowaniu Jerzego Kaczmarka oraz znane melodie świąteczne. Będą też specjalnie przygotowane utwory klasyczne i barokowe, m.in. Aria na strunie g J. S. Bacha, czy Malaguena Ernesto Lecuona.


REKLAMA

Poszczególne części koncertu poprzedzone będą prezentacjami słownymi. Dodatkowo wystąpi solistka Gabrysia Klus – fortepian.

Koncert przygotowali: Anna Tryniecka, Mieczysław Pawelec, Samorząd Szkolny.

Koncert rozpocznie się o godz. 17, w czwartek 18 stycznia br. , w refektarzu krasnostawskiego muzeum, ul. Piłsudskiego 5a. Wstęp wolny.

***

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Krasnymstawie działa od września 1987 r.  Cieszy się dużym uznaniem w lokalnym środowisku. Uczniowie PSM często uczestniczą w konkursach i przeglądach na szczeblu międzyszkolnym i ogólnopolskim, a także koncertują podczas miejskich uroczystości. Swoje osiągnięcia i umiejętności prezentują podczas organizowanych przez szkołę koncertów, popisów i audycji.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
477
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA