REKLAMA
Koncert wielkopostny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska Szkoła Muzyczna zapowiada ciąg dalszy koncertowego kwietnia. W środę wystąpi Partychóra Ensemble pod dyrekcją Krzysztofa Weresińskiego.

REKLAMA

Partychóra Ensemble to połączenie miłości do muzyki z przyjemnością dzielenia się tą pasją z ludźmi o podobnej wrażliwości. Od lat doskonalą swój warsztat wokalny, wymieniają doświadczenia, słuchają siebie i wzajemnie się inspirują. Piszą o sobie:


REKLAMA

Z zapałem i niezwykłą konsekwencją organizujemy różnorodne wydarzenia artystyczne. Lubimy wspólnie spędzać czas! Za nami fantastyczne występy i związane z nimi niezapomniane chwile. Wierzymy jednak, że to, co najlepsze, jest jeszcze przed nami!

Chór powstał w styczniu 2005 roku z inicjatywy dyrygenta Krzysztofa Weresińskiego. W jego skład wchodzą miłośnicy muzyki chóralnej, w większości z przygotowaniem muzycznym. W ciągu kilku lat działalności chór koncertował w Polsce (Chełm, Lublin, Rybnik, Myślenice, Rzeszów) i za granicą (Ukraina, Litwa, Słowacja).
Repertuar „Partychóry” obejmuje muzykę dawną i współczesną. Znajdują się w nim utwory o charakterze sakralnym, ludowym, jazzowym czy rozrywkowym. Szczególne miejsce zajmują kompozycje dyrygenta chóru – Krzysztofa Weresińskiego.

Zapraszamy na środowy (17 kwietnia) koncert Partychóra Ensemble pt. „Mały Kancyjonał – Wielkopostne”, godz. 18.00, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Chełmie, Hrubieszowska 102. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 974
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 706
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 504
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
496
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA