REKLAMA
Konkurs dla NGO-sów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Chełma mogą ubiegać się o nagrodę prezydenta miasta. Zgłoszenia można składać już od dziś.

Reklama

Miasto ogłosiło coroczny konkurs o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Chełm dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej w 2017 roku. Konkurs adresowany jest do NGO-sów, które mają siedzibę lub oddział na terenie Chełma i działają na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Celem konkursu jest uhonorowanie wyróżniającej się organizacji pozarządowej, promowanie dobrych praktyk w zakresie zadań publicznych realizowanych przez organizacje oraz wzmocnienie wizerunku NGO-sów. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie internetowej UM. Przy wyborze laureata będą brane pod uwagę m.in. aktywność organizacji w 2017 roku, liczba realizowanych przedsięwzięć, ich rodzaj z punktu widzenia przydatności dla lokalnej społeczności, zasięg, innowacyjność.

 Jak zgłosić swoją organizację do konkursu?  Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i do 31 marca 2018 r. złożyć w Urzędzie Miasta. Wypełniony dokument trzeba umieścić w zaklejonej kopercie z dopiskiem ,,Konkurs o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Chełm dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej” i złożyć w kancelarii UM lub przesłać listownie na adres: Urząd Miasta Chełm, ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm (decyduje data stempla pocztowego). Zgłoszeń mogą dokonywać organizacje, ale także mieszkańcy miasta.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody odbędzie się podczas imprezy „Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych” (na zdjęciu: dzień NGO-sów w 2017 r.) Przypomnijmy, że rok temu nagrodę prezydenta otrzymało Stowarzyszenie Osób z Cukrzycą „Diabetyk Chełmski”.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA