REKLAMA
Konkurs. Fotografia inspirowana matematyką
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Impresje matematyczne” to tytuł konkursu fotograficznego, który ogłaszają studenci i biblioteka PWSZ w Chełmie. W tym roku proponują przyjrzeć się architekturze.

Koło Naukowe Studentów PWSZ TV, wspólnie ze studentami budownictwa oraz Biblioteką Główną Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, ogłaszają drugą edycję konkursu fotograficznego „Impresje matematyczne”. Jako temat przewodni tegorocznej edycji proponują „Bryły i figury płaskie we współczesnym budownictwie”. Celem konkursu jest m.in. rozwijanie zainteresowań technikami fotograficznymi, promowanie młodych talentów oraz „wdrażanie do rozwijania dzieł kulturotwórczych”.


REKLAMA

Udział w konkursie może wziąć młodzież w wieku 14-19 lat, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Chełm i powiatu chełmskiego oraz placówek objętych patronatem PWSZ w Chełmie, a także wszyscy studenci uczelni-organizatora.

Każdy może zgłosić do konkursu 3 prace. Termin ich nadsyłania to 18 maja br. Przy ocenie fotografii, jury będzie brać pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność ujęcia tematu, walory artystyczne pracy oraz techniczną poprawność. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy, a efekty konkursu zostaną pokazane na wystawie w siedzibie biblioteki PWSZ.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie na stronie PWSZ w Chełmie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wybierz Społecznika Roku
295
Szkoły szykują się do strajku
327
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 406
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 088
Aquapark bez głowy
1 780
REKLAMA