REKLAMA
Konkurs ,,Hasło Niedźwiadka”
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Przypominamy o konkursie „Hasło Niedźwiadka”. Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Chatka Niedźwiadka oraz Chełmska Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału.

Celem konkursu jest budowanie pozytywnego wizerunku Chełma wśród mieszkańców i turystów odwiedzających miasto oraz integracja lokalnej społeczności. Patronat honorowy nad konkursem objęli prezydent miasta Chełm Agata Fisz i Longin Jan Okoń.

Zadaniem uczestników jest stworzenie oryginalnego hasła, które jednocześnie będzie kontynuacją tekstu inspirowanego legendą Longina Jana Okonia o białym niedźwiedziu:


REKLAMA

Od pogańskich czasów mieszkam w chełmskiej kredowej jaskini. Zawsze żyłem w zgodzie z mieszkańcami miasta położonego nad Uherką. Dzisiaj – tak jak przed wiekami – nazywają mnie Bieluchem. Bielą swego futra rozjaśniam pełne tajemnic korytarze kredowych podziemi. Spełniam marzenia wszystkich chełmian i przyjezdnych, którzy wypowiedzą magiczne hasło: …

… i tu pole do inwencji dla uczestników.

Konkurs skierowany jest zarówno do osób dorosłych, jak i nieletnich. W przypadku osób niepełnoletnich postanowienia konkursowego regulaminu zaakceptować muszą rodzice lub opiekunowie prawni. Hasła konkursowe z imieniem i nazwiskiem, wiekiem, adresem oraz numerem telefonu autora należy przesyłać w terminie do 31 maja 2018 r. na adres: [email protected].

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 886
Ferie. Nie siedź w domu
470
Plac wypięknieje
1 293
Koncepcja programowa na S12
2 306
Zapłacimy za parkingi?
655
REKLAMA