REKLAMA
Wietnamczycy nad Bugiem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej odbyła się wizyta studyjna delegacji z Wietnamu. Goście chcieli poznać bliżej pracę polskich pograniczników.

Przybyli goście reprezentowali Komitet Granic Państwa Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ambasadę Wietnamu w Warszawie. Celem ich wizyty było zapoznanie się z zadaniami Straży Granicznej w zakresie ochrony granicy państwowej oraz kontroli ruchu granicznego. Przedstawiciele delegacji mieli także okazję spotkania z funkcjonariuszami służącymi bezpośrednio w ochronie granicy państwowej.W czasie wizyty przedstawiciele delegacji  w towarzystwie płk SG Tomasza Zybińskiego – zastępcy komendanta Nadbużańskiego Oddziału SG oraz komendantów wizytowanych placówek, zapoznali się ze sposobem prowadzenia odpraw granicznych oraz stanem infrastruktury przejść granicznych w Dorohusku i w Terespolu.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • ddk
  o 09:03

  you are welcome dear Redakcja 😉

  + 22
  - 22
 • Redakcja
  o 20:32

  DZIĘKUJEMY! 🙂

  + 22
  - 22
 • ddk
  o 10:55

  a „dziękuje” i uśmiech? ach ta młodzież 🙂

  + 22
  - 22
 • ddk
  o 10:12

  Ci „Koreańczycy” to z Korei czy z Wietnamu ? 😉

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
  4 174
  Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
  4 297
  Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
  6 144
  Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
  4 508
  Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
  3 096
  REKLAMA