REKLAMA
Kraksa na obwodnicy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zderzyły się cztery samochody, sześć osób trafiło do szpitala. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Wczoraj wieczorem doszło do groźnego wypadku na obwodnicy Krasnegostawu.

Wczoraj (15 kwietnia) przed godziną 19:00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Krasnegostawu przy wjeździe od strony Lublina. Na miejscu policjanci stwierdzili, że doszło do zderzenia dwóch busów i dwóch pojazdów osobowych.


REKLAMA

Wstępne ustalenia wskazują, iż kierująca samochodem osobowym marki Daewoo, 27-letnia mieszkanka gm. Turobin wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zdarzenia z jadącym w stronę Lublina pojeździe marki Audi, którym kierowała 21-latka z gminy Grabowiec.
W wyniku zderzenia audi uderzyło w osobowego busa marki Volkswagen, prowadzonego przez 37-latkę z powiatu chełmskiego, która przewoziła troje pasażerów. Uderzenie było tak silne, że auto cofnęło się i uderzyło w jadący za nim bus marki Renault, którym kierował 21-latek z gminy Krasnystaw.

Z uwagi na obrażenia odniesione przez uczestników zdarzenia, oprócz karetek pogotowia, interweniował śmigłowiec LPR. Do szpitali trafiło łącznie 6 osób. Najpoważniejszych obrażeń doznała kierująca audi oraz jadący z nią pasażer.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera znajdująca się na pobliskiej stacji benzynowej.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
412
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
927
Więcej za ogrzewanie
601
Remont „12” do negocjacji
1 116
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 319
REKLAMA