REKLAMA
Krasnostawskie zsiadłe mleko najlepsze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zsiadłe mleko produkowane w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie zostało nagrodzone jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży czyli „Złotym Paragonem – Nagrodą Kupców Polskich”.

REKLAMA

Wyróżnienie „Złoty paragon” przyznają właściciele i kierownicy sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski. W ramach procedury konkursowej kupcy głosują na liderów rynku wypełniając specjalnie przygotowaną ankietę, którą otrzymują wraz z miesięcznikiem Hurt & Detal. Następnie ankiety są odsyłane do Instytutu Badawczego TNS Polska, który nadzoruje konkurs, zlicza głosy i opracowuje niezależny raport.


REKLAMA

Dziękujemy hurtownikom i detalistom za głosy oddane na nasz produkt. Cieszymy się, że nasze zsiadłe mleko dobrze wpisuje się w oczekiwania klientów sklepów. Przyczynia się do tego zaufanie do naszego brandu, ale przede wszystkim jest to efekt doskonałego smaku i rosnącej świadomości konsumentów. Polacy coraz chętniej wybierają polskich, renomowanych producentów, którzy oferują naturalne produkty wytworzone z najlepszej jakości surowców. Wszystko to doskonale wpisuje się w filozofię funkcjonowania Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie – mówi Agnieszka Adamska, z działu marketingu.

Rozstrzygnięcie corocznego konkursu miało miejsce podczas uroczystej gali pod koniec maja w Teatrze Kamienica w Warszawie. Statuetkę podczas wydarzenia odebrał prezes zarządu OSM Krasnystaw Tadeusz Badach (na zdjęciu).

W tegorocznej, ósmej już edycji konkursu, zgłoszonych zostało aż 375 produktów w 61 kategoriach. Krasnostawskie zsiadłe mleko zwyciężyło w kategorii mleko i napoje mleczne. Warto przypomnieć, że to już kolejny „Złoty Paragon” dla produktu OSM Krasnystaw. W zeszłorocznej edycji konkursu w tej samej kategorii triumfował krasnostawski kefir. Drugie zwycięstwo z rzędu w jednym z najbardziej prestiżowych plebiscytów branżowych ugruntowuje pozycję OSM Krasnystaw jako rynkowego lidera.

Zsiadłe mleko produkcji OSM Krasnystaw od lat cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów. Wcześniej produkt otrzymał m.in. znak jakości „Poznaj dobrą żywność” w programie certyfikacyjnym prowadzonym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zdobył godło promocyjne „Agro Polska” oraz I miejsce w Krajowej Ocenie Mleka Spożywczego i Mlek Fermentowanych.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 452
Spółki miejskie. Czas działań
1 562
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 256
REKLAMA