REKLAMA
Kryptonim „Bezpieczny pieszy”
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jedźcie bezpiecznie. Dzisiaj na terenie powiatu krasnostawskiego odbywa się policyjna akcja pod kryptonimem „Bezpieczny pieszy”. 

Dzisiaj 10 stycznia br. na terenie powiatu krasnostawskiego odbędą się działania pod kryptonimem „Bezpieczny pieszy”. Organizowane są w ramach Powiatowego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Pieszych w Ruchu Drogowym na lata 2018-2020. Będzie więcej policjantów, którzy bezwzględnie będą reagować na wszelkie naruszenia przepisów ruchu drogowego.


REKLAMA

Głównym celem programu jest poprawa bezpieczeństwa pieszych, zmniejszenie liczby wypadków i kolizji z ich udziałem. Działania prowadzone przez mundurowych to nie tylko ujawnianie wykroczeń popełnianych przez pieszych i kierujących wobec pieszych, ale również edukowanie uczestników ruchu.

Niemniej jednak mundurowi będą bezwzględnie reagować w stosunku do osób pieszych oraz kierujących pojazdami naruszających przepisy ruchu drogowego – czytamy na stronie KPP w Krasnymstawie.

Dziś od wczesnych godzin rannych na drogach powiatu pojawi się większa liczba patroli ruchu drogowego. Szczególnie obserwowani będą kierowcy dopuszczający się wykroczeń stwarzających zagrożenie dla pieszych.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
908
Chełm – miasto dla bogaczy
2 074
Rozbili grupę przestępczą
2 483
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 572
Był odpust na Górce
18 692
REKLAMA