REKLAMA
Książki i filmy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Klub Dobrego Filmu ChBP kontynuuje działalność w nowym roku. W ciągu najbliższych pięciu środowych wieczorów zapraszamy na ekranizacje książkowych bestsellerów.

Ekranizacje będą całkiem nowe i trochę starsze. W każdym jednak przypadku ze znakomitym efektem kinowym – zapewniają organizatorzy.


REKLAMA

W środę 3 stycznia br. na widzów czekać będzie wzruszająca, ale i zabawna historia segregacji rasowej na amerykańskim Południu. W kolejne środy: opowieść o zbrodniach w stalinowskim ZSRR, poszukiwaniu sensu życia, frapująca zagadka kryminalna na brytyjskiej prowincji oraz opowieść o walce o własne życie i najważniejsze jego wartości.

Czy taka tajemnicza zapowiedź zachęca do wizyt w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej? Mamy nadzieję, że tak i zapraszamy w każdą środę miesiąca, na godz. 18. Tym bardziej, że nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o zasady uczestnictwa – wszystkie seanse są za darmo.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Minister Brudziński w Chełmie
733
Jest nowy skarbnik miasta
4 299
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 184
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 182
Mamy nowe władze miasta
2 433
REKLAMA