REKLAMA
Kto rozpoznaje złodzieja?
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ukradł spodnie i kurtkę. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz złodzieja?

Policjanci poszukują mężczyzny, który w jednym z krasnostawskich sklepów z odzieżą skradł spodnie i kurtkę. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 3 marca br. w jednym ze sklepów z ubraniami w Krasnymstawie. Przed godziną 17 wszedł do niego mężczyzna w wieku około 25 lat, który zabrał do przymierzalni wiele sztuk odzieży. Po wyjściu z przymierzalni oddał je ekspedientce. Nie dokonał żadnych zakupów. Po chwili pracownicy stwierdzili, że wśród zwróconych rzeczy brakuje zimowej kurtki i czarnych spodni o łącznej wartości ponad 420 złotych. Zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, mogą kontaktować się  z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 575 62 24 lub najbliższą jednostką policji tel. 997 lub 112. Informację można przekazać anonimowo.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • waldi
  o 19:57

  Waldek Kiepski?

  + 22
  - 22
 • xxx
  o 19:55

  Andzrej Duda ??

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
  1 787
  Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
  9 678
  Święto Niepodległej w Chełmie
  1 749
  W niedzielę Chełm wybiera
  3 242
  Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
  4 629
  REKLAMA