REKLAMA
Kto rozpoznaje złodzieja?
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ukradł spodnie i kurtkę. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz złodzieja?

Policjanci poszukują mężczyzny, który w jednym z krasnostawskich sklepów z odzieżą skradł spodnie i kurtkę. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.


REKLAMA

Do zdarzenia doszło 3 marca br. w jednym ze sklepów z ubraniami w Krasnymstawie. Przed godziną 17 wszedł do niego mężczyzna w wieku około 25 lat, który zabrał do przymierzalni wiele sztuk odzieży. Po wyjściu z przymierzalni oddał je ekspedientce. Nie dokonał żadnych zakupów. Po chwili pracownicy stwierdzili, że wśród zwróconych rzeczy brakuje zimowej kurtki i czarnych spodni o łącznej wartości ponad 420 złotych. Zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, mogą kontaktować się  z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 575 62 24 lub najbliższą jednostką policji tel. 997 lub 112. Informację można przekazać anonimowo.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • waldi
  o 19:57

  Waldek Kiepski?

  + 22
  - 22
 • xxx
  o 19:55

  Andzrej Duda ??

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem
  124
  Ferie. Nie siedź w domu
  229
  Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
  492
  Wiosną ruszy budowa galerii
  1 464
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  4 081
  REKLAMA