REKLAMA
Ktokolwiek widział…?
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy policjanci poszukują Artura Chodora. Mężczyzna późnym wieczorem 29 czerwca br. wyszedł z domu i do dziś nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt.

Artur Chodor ma 40 lat i mieszka w Krasnymstawie. 29 czerwca 2018 r., około godz. 22 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga około 100 kg, sylwetka krępa, włosy ciemny blond, krótkie „na jeża” twarz okrągła, oczy niebieskie, nos spiczasty.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę sportową, rozpinaną na zamek koloru niebieskiego, spodnie dresowe koloru czarnego oraz buty sportowe koloru białego. Miał ze sobą reklamówkę.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 575-62-90 lub 112.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 500
Święto Niepodległej w Chełmie
1 714
W niedzielę Chełm wybiera
3 218
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 554
Opinie: Jak Raniewicz chodzi własnymi drogami
4 404
REKLAMA