REKLAMA
Kuba Badach na listopad
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

KUBA BADACH – TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY to tytuł koncertu, na który w listopadzie zaprasza Chełmski Dom Kultury.

Reklama

Płyta Kuby Badacha Tribute to Andrzej Zaucha ma już 10 lat. Jednak wciąż zyskuje nowych odbiorców, a starych przysparza o dreszcze.

Takie wyjątkowe jubileusze należy czcić! Wraz z Kubą Badachem zamierzamy zrobić to najlepiej, jak potrafimy – piszą organizatorzy.

Podczas koncertów Kuba Badach wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy, w nowych aranżacjach przygotowanych przez siebie oraz Jacka Piskorza.

To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory… – mówi Kuba Badach.

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976 r. w Krasnymstawie) – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 roku, nagrał swoją pierwszą płytę. Zawierała kolędy napisane specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 roku rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej. Jest jej   absolwentem. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

Zapraszamy na koncert 8 listopada (piątek), godz. 19.00, sala widowiskowa ChDK.
Bilety po 129 zł można kupić w kasach ChDK i kina Zorza (zostały pojedyncze wolne miejsca).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA