REKLAMA
Kuba Badach na listopad
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

KUBA BADACH – TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY to tytuł koncertu, na który w listopadzie zaprasza Chełmski Dom Kultury.

REKLAMA

Płyta Kuby Badacha Tribute to Andrzej Zaucha ma już 10 lat. Jednak wciąż zyskuje nowych odbiorców, a starych przysparza o dreszcze.


REKLAMA

Takie wyjątkowe jubileusze należy czcić! Wraz z Kubą Badachem zamierzamy zrobić to najlepiej, jak potrafimy – piszą organizatorzy.

Podczas koncertów Kuba Badach wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy, w nowych aranżacjach przygotowanych przez siebie oraz Jacka Piskorza.

To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory… – mówi Kuba Badach.

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976 r. w Krasnymstawie) – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 roku, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 roku rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem .Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

Zapraszamy na koncert 8 listopada (piątek), godz. 19.00, sala widowiskowa ChDK.
Bilety po: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A) dostępne  na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, oraz w kasach ChDK i kina Zorza.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 452
Spółki miejskie. Czas działań
1 562
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 256
REKLAMA