REKLAMA
Kulturalnie na tarasie w Sobiborze
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Lepiej wychodzi nam uprawianie kultury niż uprawa roli – twierdzą właściciele Siedliska Sobibór i zapraszają na VII Kulturalne Uprawy Tarasowe. Koncert rozpocznie się o godz. 20, w sobotę, 2 września br.

Kulturalne Uprawy Tarasowe to unikalna impreza, na której wystąpią artyści zaprzyjaźnieni z sobiborskim tarasem, którzy pokochali tutejszy klimat tak bardzo, że zgodzili się wrócić tu po raz kolejny i podzielić się swoimi talentami – informują organizatorzy. – Mamy nadzieję, że tych, którzy byli naszymi gośćmi na poprzednich „Uprawach” nie trzeba zachęcać… zachęcamy zatem tych wszystkich, których u nas jeszcze nie było i którzy mają ochotę spędzić sobotni wieczór pierwszego weekendu września przy dobrej muzyce i tekstach jednego z najlepszych polskich artystów, którego nazwisko… okrywamy jeszcze tajemnicą.

W tym roku w Siedlisku Sobibór wystąpią aktorzy: Anna Sroka-Hryń, Magdalena Warzecha, Joanna Węgrzynowska, Krzysztof Cybiński, Jarosław Boberek, Tomasz Borkowski, Jacek Król.


REKLAMA

Za stronę muzyczną odpowiada zespół Hadriana Tabęckiego w składzie: Jan Tabęcki, Mario Jeka, Piotr Maślanka, Piotr Malicki, Janek Paszkowski.
Zdjęcia i film z poprzednich koncertów znajdziecie tutaj:
Uczestnictwo w koncercie jest bezpłatne. Trzeba tylko zabrać ze sobą coś do siedzenia.
Więcej informacji

 

 

Napisz komentarz

REKLAMA
REKLAMA