REKLAMA
Kup bilet CLA przez stronę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bilety okresowe CLA można kupić nie wychodząc z domu. Chełmskie Linie Autobusowe mają nową stronę internetową i nową usługę.

REKLAMA

Chełmskie Linie Autobusowe Spółka z o. o. zapraszają wszystkich na swoją nową stronę internetową. Przyznać trzeba, że spółka się postarała. Nowa strona jest dużo bardziej czytelna i użyteczna niż poprzednia. Co więcej, za jej pośrednictwem można dokonywać zakupu biletów okresowych bez wychodzenia z domu.


REKLAMA

Wystarczy wejść na stronę internetową www.cla.net.pl, wybrać zakładkę e-bilet i założyć swoje konto. Następnie trzeba wybrać swój bilet i zapłacić za niego mobilnie. Po chwili na adres e-mail dostaniemy nasz unikatowy numer biletu. Nie trzeba robić żadnych wydruków, wystarczy zapamiętać wspomniany numer.

W razie kontroli biletów – wystarczy podać ten numer.Trzeba też wiedzieć, że korzystając z e-biletu należy mieć przy sobie dokument tożsamości, a w przypadku biletu ulgowego również dokument uprawniający do ulgi.

W razie wątpliwości, można kontaktować się z CLA telefonicznie pod nr: 82 562 23 08 lub 82 562 23 09.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będzie więcej połączeń kolejowych
622
Dreszera i Ceramiczna do remontu
788
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 453
Spółki miejskie. Czas działań
1 565
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 819
REKLAMA