REKLAMA
Kurier kradł przesyłki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zarzuty przywłaszczenia powierzonego mienia usłyszał 24-letni pracownik firmy świadczącej usługi kurierskie. Mężczyzna podbierał z magazynu przesyłki, które nie były przeznaczone dla jego rejonu.

Policjanci z  Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą z KMP w Chełmie zatrzymali wczoraj (23 stycznia) 24-letniego mieszkańca Chełma. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna zatrudniony w lokalnej firmie świadczącej usługi kurierskie, przywłaszczał sobie przesyłki powierzone mu do dostarczenia adresatom.
Jak się okazało, z magazynu podbierał również te, które nie były przeznaczone dla jego rejonu. Wartość strat oszacowano na kwotę około 700 zł.

Reklama

W wyniku przeszukania miejsca jego zamieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli utracone mienie. Przesyłki, które zostawił dla siebie zawierały zegarek, suszarko-lokówkę i dwie pary słuchawek. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty przywłaszczenia powierzonego mienia. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich
1 030
Po co miastu obwodnica południowa?
2 821
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
269
USC i magistrat do remontu
503
Dreszera zamknięta
614
REKLAMA