REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

ladypank-1

REKLAMA

Zakończył się ostatni z serii koncertów zaplanowanych na otwarcie amfiteatru Kumowa Dolina!

Gwiazdą dzisiejszego wieczoru był wszystkim znany i lubiany zespół Lady Pank. Byliśmy z aparatem na miejscu, zachęcany do obejrzenia naszej galerii zdjęć!


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Prokurator Robert Scurvy
  o 12:24

  Mona oczywiscie masz racje ale pytanie kto za to odpowie? Na pewno nie Banaszek bo musial to skonczyc gdyby nie skonczyl miasto zaplaciloby znacznie wiecej bo padlaby dotacja.
  Dlatego upieram sie ze nalezy skrócić Moscickiego przy samych j…. i nie wazne czy to do konca jego wina, haha.

  + 22
  - 22
 • mona
  o 10:02

  Jak za komuny . Hucznie dokonano przecięcia wstęgi i następnie obiekt zamknięto. Nikt nie wie co tam będzie dalej i każdy odsyła od sasa do lasa! Wygląda na to że to wszystko za te kasę! To po co to było kończyć? Trzeba było przemyśleć całościową koncepcję , tak żeby to miało ręce i nogi , zdobyć srodki i otworzyć za kilka lat. W tym sensie Banaszek niczym sie nie różni od Fisz i Grabczuka! A teraz będzie nam wystawiał rachunek za utrzymanie tego gdy na nic innego nie ma kasy!

  + 22
  - 22
 • Waldemar
  o 09:33

  Prokurator Robert Scurvy, zgadzam się jak nigdy z Twoimi argumentami.

  + 22
  - 22
 • Tolo
  o 22:50

  Na stronach Chdk jest mowa tylko o imprezie 30 czerwca Rubik za 120 zł i koniec , nic więcej , sprawdzałem.
  To prawdopodbne że Grabczuk podrzucił Fiszowej to ” śmerdzące jajo” a co mu tam kilka milionów kasy unijnej. Tam zabrakło pomysłu po prostu. To już było widać było jak to funkcjonowało w przeszłości sezonowa rozrywka. Bardzo ryzykowna bez zadaszenia. bo mozna szybko ” popłynąć” teraz im się udało ale nie zawsze musi tak być. Zresztą to już widac że Chdk i Pani Paździor nie mają pomysłu na ten amfiteatr.
  A miasto musiało dołożyć jak czytam że 5 mln zł a ile tam jeszcze potrzeba włożyć w te niby pracownie i utrzymac to wszystko. To porażka , kto to wymyślił za taką kasę?

  + 22
  - 22
 • Prokurator Robert Scurvy
  o 22:27

  W Kumowej Dolinie nigdy kultury nie bylo i nie bedzie wiedzieli o tym ci ktorzy wnioskowali (Fiszowa) i ci ktorzy finansowali (Grabczuk?).
  Moze byc tam tylko sezonowa rozrywka, bardzo sezonowa.
  Banaszek byl zobowiazany inwestycje dokonczyc a teraz powinien rozliczyc tworcow tej koncepcji m.in. dyrektor ChDK.
  My wyborcy powinnismy o nich zapomniec jak najszybciej bo byli to ludzie, ktorzy za publiczne pieniadze chcieli rozgrywac tylko wlasne interesy.
  Zarzadzajacym obiektem jest ChDK i za wszelkie informacje odpowiedzialna jest ta instytucja wiec na ich stronach trzeba szukac informacji o ofercie programowej

  + 22
  - 22
 • mona
  o 17:26

  Aktywnie udziela się na „fejsie” to może podać. Swego czasu publikował taki program kulturalny i nie było problemu. Niech poda przynjmniej link gdzie on jest , może być , bo ja znalazałam tylko że 30 czerwca Rubik za 120 zł i koniec oferty! Co w ofercie na najbliższy weekend?

  + 22
  - 22
 • Waldemar
  o 13:52

  Pan Prezydent jest Prezydentem, dziwne żeby znał harmonogram imprez w Kumowej Dolinie, Pani Dyrektor ChDK Małgorzata naczelna płacząca od „cały Chełm z Agatą” powinna się tym zająć.

  + 22
  - 22
 • mona
  o 13:07

  Mam pytanie do Pana Prezydenta. Gdzie można znaleźć program imprez w Kumowej Dolinie na najbliższe tygodnie ? Po takim hucznym otwarciu i takiej inwestyscji za 15 mln zł to chyba nie będzie stać puste tylko tętnić życiem i to co tydzień i tak gdzieś do końca września, conajmniej. Bardzo proszę o info bo nie mogę znaleźć tego programu imprez a jestem ciekawy oferty kulturalnje w tym nowym obiekcie kulturalnym i jasnej plamie na mapie kulturalnej naszego miasta. Bardzo proszę!

  + 22
  - 22
 • Prokurator Robert Scurvy
  o 14:12

  Nie ma slow potepienia dla Moscickiego i Fiszowej za reaktywowanie tego komunistycznego trupa w postsowieckim stylu.
  Choc zdarza mi pisać ostro to gdy czytam o „zgraji działaczy zatrudnionych w ChDK opadaja mi rece nie tyle za wulgaryzacje języka co wlasnej kultury.
  Obejrzałem sobie ostatnio Powidoki o prekursorze nowoczesnego malarstwa Strzeminskim. Jak slysze nowoczesny jezyk krytyki to wydaje sie ze propagandzisci sprzed lat mogliby sie wspolczesnie wiele nauczyc.

  + 22
  - 22
 • pitbull
  o 12:54

  Wygląda na to że za kilkanaście milionów zafundowaliśmy sobie ” kwiatek do kożucha” budując amfiteatr bez zadaszenia i potrzebnej ilości miejsc parkingowych, czy ktoś choć troche pomyślał podejmując decyzję w tej sprawie( co nawet przyznaje „rychło w czas” sam prezydent). Wybudowaliśmy tylko po to żeby kilka razy w roku zrobić parę imprez za które trzeba zapłacić jeszcze , nie tani przecież bilet. Podążając tam ” górami i dolinami” czyli dziurawymi chełmskimi drogami. Do tego jeszcze trzeba będzie to utrzymwiać cały rok i konserwować bo za kilka lat będzie to samo co było przed tem. Gdzie tu sens i logika o finanasach nie wspominając, bo przecież ” kasy mamy jak lodu ” więc nas stać.
  Dodam tylko skromnie że za tę kasę to można było zorganizować 10 takich imprez plenerowych rocznie przez 10 lat i to za darmo dla wszytskich. Jak widać nie ważne jaka władza , głupota pogania głupotę to u nas zawsze się sprawdza. Podobnie z całą „gminną kultura chełmską” Tz kulturą bo z kulturato nie ma nic wspólnego. . Wydajemy z naszch podaktów ok 3 mln zł rocznie na dom ” gminny ośrodek kultury” czyli Chdk .Zatrudniamy tam całą zgraję działaczy tylko po to żeby zaprosiłi nam kilku artystów w roku za co i tak trzeba suto zapłacić. W niektorych gminiach robią to lepije , piękniej i z pomysłem i to za
  10 x mniejszą kasę . Bo co za sztuka sprowadzić artystę za kilkadzesiąt tysięcy zł i sprzedawać go za kilkadziesiąt zł „od łepka” . A jak się nie sprzeda to odwołujemy i po robocie!

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  REKLAMA