REKLAMA
Lipcowa giełda pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Będą oferty pracy w Holandii przy zbiorze owoców, ale także oferta kursu w Polsce. Na giełdę pracy 16 lipca zaprasza MCK w Rejowcu Fabrycznym.

REKLAMA

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym zaprasza wszystkie osoby zainteresowane ciekawymi ofertami pracy na giełdę pracy. Najbliższa odbędzie się 16 lipca, o godz. 11.00.


REKLAMA

Swoje propozycje przedstawi m.in. agencja zatrudnienia AB JOB Service Polska oferująca pracę w Holandii. Podczas spotkania będzie można porozmawiać o aktualnych ofertach pracy, warunkach pracy oraz organizacji ewentualnego wyjazdu. W aktualnej ofercie jest m.in. praca u sprawdzonych sadowników przy zbiorze jabłek i gruszek.
Dla zainteresowanych pracą w kraju MCK ma ofertę kursu obsługi kas fiskalnych. Mogą do niego przystąpić osoby nieuczące się i nie pracujące w wieku 18-24 lata. Obok szkolenia, uczestnicy będą mieli zapewniony zwrot kosztów dojazdów, poczęstunek i ubezpieczenie.
Zapraszamy na giełdę pracy 16 lipca, w godz. 11.00-13.00, ,,Dworek” w Rejowcu Fabrycznym (Lubelska 24 A). Więcej informacji pod nr tel. 502 032 023.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 923
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 717
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 554
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 585
REKLAMA