REKLAMA
Lipcowa giełda pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Będą oferty pracy w Holandii przy zbiorze owoców, ale także oferta kursu w Polsce. Na giełdę pracy 16 lipca zaprasza MCK w Rejowcu Fabrycznym.

Reklama

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym zaprasza wszystkie osoby zainteresowane ciekawymi ofertami pracy na giełdę pracy. Najbliższa odbędzie się 16 lipca, o godz. 11.00.

Swoje propozycje przedstawi m.in. agencja zatrudnienia AB JOB Service Polska oferująca pracę w Holandii. Podczas spotkania będzie można porozmawiać o aktualnych ofertach pracy, warunkach pracy oraz organizacji ewentualnego wyjazdu. W aktualnej ofercie jest m.in. praca u sprawdzonych sadowników przy zbiorze jabłek i gruszek.
Dla zainteresowanych pracą w kraju MCK ma ofertę kursu obsługi kas fiskalnych. Mogą do niego przystąpić osoby nieuczące się i nie pracujące w wieku 18-24 lata. Obok szkolenia, uczestnicy będą mieli zapewniony zwrot kosztów dojazdów, poczęstunek i ubezpieczenie.
Zapraszamy na giełdę pracy 16 lipca, w godz. 11.00-13.00, ,,Dworek” w Rejowcu Fabrycznym (Lubelska 24 A). Więcej informacji pod nr tel. 502 032 023.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
234
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
395
W poniedziałek idziemy do fryzjera
272
Miasto zakłada łąki
320
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
368
REKLAMA