REKLAMA
Łobaszewska na 3 Maja
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie lada gratka dla chełmian na 3 Maja. Wieczorem ChDK zaprasza na koncert jednej z najwybitniejszych polskich wokalistek – Grażyny Łobaszewskiej. Bilety już w sprzedaży!

REKLAMA

Grażyna Łobaszewska – niezwykła wokalistka i kompozytorka. Krytycy bez wahania porównują ją do Arethy Franklin czy Billie Holiday. Artystce towarzyszyć będą muzycy z grupy AJAGORE.


REKLAMA

Na koncert w Chełmie złożą się największe przeboje wokalistki, które towarzyszą nam od lat. Usłyszymy ponadczasowe hity: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” , „Za szybą”. Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: „Prowincja jest piękna”, „Przepływamy”, „Dziwny jest (z repertuaru Czesława Niemena) oraz z najnowszego wydawnictwa „Sklejam się…”

Bilety na koncert też w świątecznej cenie: 20 zł.

Zapraszamy na koncert Grażyna Łobaszewska & AJAGORE do  ChDK, w piątek, 3 maja, godz. 19:00. Bilety już w sprzedaży!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 975
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 707
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 504
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
496
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA