REKLAMA
Lodowisko już działa
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Axle i rittbergery można już ćwiczyć na sztucznym lodowisku w Chełmie. Miłośnicy łyżwiarstwa mogą oddawać się swojej pasji nawet przy temperaturach powyżej zera.

Chełmski MOSiR planował uruchomić lodowisko na „Mikołajki”, ale nie dopisała pogoda. Lodowisko zostało uruchomione w ostatni weekend. Z tafli przy ul. Sienkiewicza można korzystać przez cały zimowy sezon, także w dni, w których temperatura wzrośnie powyżej zera. Wyjątkiem będą dni z opadami deszczu. Na lodowisko można się wybrać codziennie w godz. 8-19.


REKLAMA

Normalny bilet, uprawniający do jazdy na łyżwach przez godzinę, kosztuje 6 zł. Ulgowy to cena 4 zł. Na miejscu można także wypożyczyć łyżwy. MOSiR przed sezonem kupił  dodatkowych 20 par łyżew w różnych rozmiarach. W sumie w magazynie jest już 80 par, wszystkie w dobrym stanie.

Cennik, regulamin lodowiska, a także regulamin korzystania z wypożyczalni łyżew znajdziecie na stronie chełmskiego MOSiR.
Przenośne lodowisko MOSiR od kilku lat dzierżawi od różnych firm w kraju. Tym razem sprzęt dostarczyła spółka Gamak z Jastrzębia.

 

 

Napisz komentarz

REKLAMA
Galeria Chełm – jest pozwolenie na budowę
3 314
Powraca temat kopalni: „Rząd jest za tym, aby tutaj była szybka inwestycja”
1 452
Dlaczego rosną straty PUM
2 115
Budżet obywatelski nie interesuje młodych
1 058
300+ na start do szkoły. Można już składać wnioski
810
REKLAMA