REKLAMA
Lodowisko już działa
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Axle i rittbergery można już ćwiczyć na sztucznym lodowisku w Chełmie. Miłośnicy łyżwiarstwa mogą oddawać się swojej pasji nawet przy temperaturach powyżej zera.

Chełmski MOSiR planował uruchomić lodowisko na „Mikołajki”, ale nie dopisała pogoda. Lodowisko zostało uruchomione w ostatni weekend. Z tafli przy ul. Sienkiewicza można korzystać przez cały zimowy sezon, także w dni, w których temperatura wzrośnie powyżej zera. Wyjątkiem będą dni z opadami deszczu. Na lodowisko można się wybrać codziennie w godz. 8-19.


REKLAMA

Normalny bilet, uprawniający do jazdy na łyżwach przez godzinę, kosztuje 6 zł. Ulgowy to cena 4 zł. Na miejscu można także wypożyczyć łyżwy. MOSiR przed sezonem kupił  dodatkowych 20 par łyżew w różnych rozmiarach. W sumie w magazynie jest już 80 par, wszystkie w dobrym stanie.

Cennik, regulamin lodowiska, a także regulamin korzystania z wypożyczalni łyżew znajdziecie na stronie chełmskiego MOSiR.
Przenośne lodowisko MOSiR od kilku lat dzierżawi od różnych firm w kraju. Tym razem sprzęt dostarczyła spółka Gamak z Jastrzębia.

 

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
370
PUM – raport otwarcia
432
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
304
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 075
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 597
REKLAMA