REKLAMA
Lodowisko już działa
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Axle i rittbergery można już ćwiczyć na sztucznym lodowisku w Chełmie. Miłośnicy łyżwiarstwa mogą oddawać się swojej pasji nawet przy temperaturach powyżej zera.

Chełmski MOSiR planował uruchomić lodowisko na „Mikołajki”, ale nie dopisała pogoda. Lodowisko zostało uruchomione w ostatni weekend. Z tafli przy ul. Sienkiewicza można korzystać przez cały zimowy sezon, także w dni, w których temperatura wzrośnie powyżej zera. Wyjątkiem będą dni z opadami deszczu. Na lodowisko można się wybrać codziennie w godz. 8-19.Normalny bilet, uprawniający do jazdy na łyżwach przez godzinę, kosztuje 6 zł. Ulgowy to cena 4 zł. Na miejscu można także wypożyczyć łyżwy. MOSiR przed sezonem kupił  dodatkowych 20 par łyżew w różnych rozmiarach. W sumie w magazynie jest już 80 par, wszystkie w dobrym stanie.

Cennik, regulamin lodowiska, a także regulamin korzystania z wypożyczalni łyżew znajdziecie na stronie chełmskiego MOSiR.
Przenośne lodowisko MOSiR od kilku lat dzierżawi od różnych firm w kraju. Tym razem sprzęt dostarczyła spółka Gamak z Jastrzębia.

 

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 130
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 727
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 485
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 923
Premiera filmu o Dyrekcji
1 123
REKLAMA