REKLAMA
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

O sukcesie mogą mówić studenci chełmskiej PWSZ. Zdominowali lotnicze konkurencje w kategorii juniorów.

Zakończyły się 61. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Seniorów i 47. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwach Polski Juniorów. Pierwsze miejsce w kategorii seniorów zajął Krzysztof Wieczorek (Kraków), na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Skrętowicz (Częstochowa), natomiast trzecie miejsce wywalczył Marcin Skalik (Częstochowa).


REKLAMA

W kategorii Juniorów wygrała Joanna Skalik z Aeroclubu Częstochowa, drugie miejsce zdobył Daniel Napierkowski z PWSZ w Chełmie, a trzecie także reprezentant chełmskiej uczelni Jakub Badera. Studenci PWSZ w Chełmie zdominowali rywalizację w kategorii juniorów zdobywając także kolejno 4, 5, 6, 7, 10 i 11 miejsce.
Gratulujemy!

Zawody odbyły się w minionym tygodniu na lotnisku PWSZ w Depułtyczach Królewskich, w ramach cyklu przygotowań Reprezentacji Polski do 24. Mistrzostw Świata w Lataniu Precyzyjnym oraz kwalifikacją pilotów do Samolotowej Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów AP na rok 2019.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystego zakończenia zawodów.

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
REKLAMA