REKLAMA
Lubelskie jabłka w „Stokrotce”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W sieci sklepów „Stokrotka” oraz „E.Leclerc” znajdziemy lubelskie jabłka. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego rozstrzygnął przetarg na promocję i sprzedaż lubelskich jabłek.

REKLAMA

Promocja oraz sprzedaż jabłka lubelskiego w sieci „Stokrotka” na terenie całego kraju, potrwa do końca lutego br., natomiast w sklepach „Leclerc” na terenie Lublina będzie prowadzona przez dwa tygodnie. Celem akcji jest promocja lubelskiego jabłka jako produktu najwyższej jakości pochodzącego z ekologicznego regionu.


REKLAMA

Zależy nam, aby przekonywać mieszkańców nie tylko Lubelszczyzny, że miejsce pochodzenia danego produktu jest coraz ważniejszym kryterium podczas codziennych zakupów – wyjaśnia Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Dlaczego warto sięgnąć po jabłka z Lubelszczyzny?

– Region lubelski wyróżnia duże nasłonecznienie, czyste, nieskażone powietrze oraz gleby, które idealnie sprawdzają się w przypadku uprawy jabłoni, zapewniając doskonały smak i najwyższą jakość owoców – dodaje Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple Sp. z o.o.

Promocja w sieci „Stokrotka” odbywa się w blisko w 500 punktach na terenie całego kraju. Ocenia się, że dzięki rozbudowanemu marketingowi internetowemu w ciągu trwania kampanii informacje nt. promocji dotrą do blisko 30 000 osób. Dodatkowo będą kolportowane ulotki w miejscu, gdzie będą promowane owoce. W sprzedaży będą dostępne trzy odmiany lubelskich jabłek: Ligol, Jonagored i Red Prince.

Koszt działań promocyjnych to kwota 595 000,00 brutto. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II” współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
725
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 378
Spółki miejskie. Czas działań
1 528
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 794
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 251
REKLAMA