REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Magia Teatru Andersena” to nowa wystawa w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Zobaczcie foto-relację z wernisażu.

REKLAMA

Wernisaż wystawy przygotowanej przez Teatr Andersena w Lublinie był jednocześnie inauguracją Ogólnopolskich 51. Spotkań Lalkarzy, które w tym roku odbywają się w Chełmie.
Podczas otwarcia wystawy ChBP gościła przedstawicieli Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie oraz Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie na czele z dyrektorem Arturem Sępochem.


REKLAMA

Uroczystości towarzyszyła oprawa artystyczna przygotowana przez zespoły wokalne i teatralne działające przy Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie. Wystawa kostiumów, lalek i elementów scenografii znakomicie wkomponowana została w pomieszczenie Wypożyczalni Głównej ChBP (ul. Partyzantów 40) i będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających bibliotekę do 9 czerwca.

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
REKLAMA