REKLAMA
Mają to przećwiczone
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Warsztaty dla poszukujących pracy  to ciekawe zajęcia, które przygotowują młodzież do dorosłego życia. Prowadzą je doradcy zawodowi z Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym.

Wczoraj (11 kwietnia) doradca zawodowy rejowieckiego MCK spotykał się z młodzieżą, która wkracza w nowy etap  edukacyjno-zawodowy. Doradca przypomniał młodzieży poszukującej pracy, jak ważne jest solidne przygotowanie do podejmowania decyzji. Młodzież z kolei mówiła o aktywnych metodach poszukiwania pracy czyli takich, gdzie sami docieramy do pracodawcy i przedstawiamy mu swoją ofertę. Młodzież wypełniała profil kandydata i prześledziła rynek pracy w najbliższej okolicy.


REKLAMA

Tego samego dnia doradca zawodowy spotkał się młodzieżą licealną oraz uczniami Szkoły Branżowej. Tematem spotkania były zbliżające się ,,Dni otwarte Funduszy Europejskich” . Na 10 maja zaplanowano kolejne warsztaty poświęcone temu wydarzeniu.

Szkoły zainteresowane organizacją dla swoich uczniów lekcji z doradztwa zawodowego, mogą kontaktować się z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP, Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 24A, tel. 502 032 023, e-mail: [email protected].

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
413
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
928
Więcej za ogrzewanie
601
Remont „12” do negocjacji
1 116
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 320
REKLAMA