REKLAMA
Mają to przećwiczone
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Warsztaty dla poszukujących pracy  to ciekawe zajęcia, które przygotowują młodzież do dorosłego życia. Prowadzą je doradcy zawodowi z Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym.

Reklama

Wczoraj (11 kwietnia) doradca zawodowy rejowieckiego MCK spotykał się z młodzieżą, która wkracza w nowy etap  edukacyjno-zawodowy. Doradca przypomniał młodzieży poszukującej pracy, jak ważne jest solidne przygotowanie do podejmowania decyzji. Młodzież z kolei mówiła o aktywnych metodach poszukiwania pracy czyli takich, gdzie sami docieramy do pracodawcy i przedstawiamy mu swoją ofertę. Młodzież wypełniała profil kandydata i prześledziła rynek pracy w najbliższej okolicy.

Tego samego dnia doradca zawodowy spotkał się młodzieżą licealną oraz uczniami Szkoły Branżowej. Tematem spotkania były zbliżające się ,,Dni otwarte Funduszy Europejskich” . Na 10 maja zaplanowano kolejne warsztaty poświęcone temu wydarzeniu.

Szkoły zainteresowane organizacją dla swoich uczniów lekcji z doradztwa zawodowego, mogą kontaktować się z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP, Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 24A, tel. 502 032 023, e-mail: [email protected].

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Wszyscy będziemy musieli segregować odpady
306
Budżet Obywatelski. Mieszkańcy ul. Wygon nie ustępują w staraniach o chodnik
287
Budżet Obywatelski. Łąki kwietne
745
Budżet Obywatelski. Ścieżka rowerowa przy ul. 15 sierpnia
794
Już wiadomo na jakie projekty będziemy głosować
622
REKLAMA