REKLAMA
Mała dziewczynka pod opieką pijanej mamy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie miała matka, która opiekowała się swoją niespełna półtoraroczną córką. Policjanci znaleźli ją i dziecko w jednym z mieszkań na terenie Chełma.

W miniony piątek dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 20-letniej mieszkanki Chełma i jej 15-miesięcznej córeczki. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta wraz z dzieckiem opuściła mieszkanie i nieznane jest miejsce jej pobytu.
Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Jeszcze tego samego dnia znaleźli zaginioną, która wraz z dzieckiem przebywała w jednym z mieszkań na terenie miasta. Jak się okazało, kobieta była nietrzeźwa. Badanie wykazało, że miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.
Policjanci zatrzymali 20-latkę. Dziecko nie odniosło obrażeń i po badaniach lekarskich zostało przekazane pod opiekę personelu chełmskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej.
Następnego dnia, po wytrzeźwieniu, kobieta usłyszała zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Znamy oficjalny skład nowej Rady Miasta.
4 615
Wyborczy wieczór
2 399
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
337
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 988
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 601
REKLAMA