REKLAMA
Maleńka miłość – koncert charytatywny
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki złożą się na koncert charytatywny Maleńka miłość. Artyści z Chełmskiego Domu Kultury zapraszają  mieszkańców miasta w sobotę 6 stycznia br.

Koncert kolęd i pastorałek stał się już tradycją w ChDK. Jak co roku, 6 stycznia czyli w święto Trzech Króli, artyści zapraszają mieszkańców Chełma do wspólnego świątecznego śpiewania.

Usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w ciekawych aranżacjach, które zagrają i zaśpiewają lokalni artyści – zachęcają organizatorzy.

Zapowiada się świąteczne widowisko połączone z prezentacją możliwości form artystycznych ChDK. Wszystko oczywiście okraszone piękną scenografią. Całkowity dochód z koncertów zostanie przeznaczony na cele charytatywne.


REKLAMA

Koncert „Maleńka miłość” grany będzie 6 stycznia br. dwa razy: o godz. 15.30 oraz o 18.30 Bilety po 20 zł, ulgowe po 10 zł. Sala widowiskowa ChDK, Pl. Tysiąclecia 1.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Minister Brudziński w Chełmie
733
Jest nowy skarbnik miasta
4 299
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 184
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 181
Mamy nowe władze miasta
2 433
REKLAMA