REKLAMA
Małoletni amatorzy cudzego
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy ukradli samochód, aby sobie nim pojeździć. Na koncie mają też włamanie do innego auta.

W ostatni wtorek dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Daewoo Lanos w Chełmie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że samochód nie był zamknięty, a kluczyki i dokumenty były w środku. Wartość strat oszacował na 2 tysiące złotych.Policjanci odnaleźli porzucony na terenie miasta samochód. W związku z tą sprawą zatrzymali dwóch młodych ludzi z Chełma w wieku 15 i 16 lat. Jak się okazało, zabrali auto, żeby sobie nim pojeździć.

Z ustaleń śledczych wynika, że to nie jedyne ich przewinienie. Dzień wcześniej włamali się do parkującego fiata. Uszkodzili pojazd i skradli stamtąd gaśnicę i radio.
Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Materiały sprawy zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który podejmie dalsze decyzje w sprawie nastolatków.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 174
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 297
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
6 144
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 508
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
3 096
REKLAMA