REKLAMA
Małoletni amatorzy cudzego
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy ukradli samochód, aby sobie nim pojeździć. Na koncie mają też włamanie do innego auta.

W ostatni wtorek dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Daewoo Lanos w Chełmie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że samochód nie był zamknięty, a kluczyki i dokumenty były w środku. Wartość strat oszacował na 2 tysiące złotych.


REKLAMA

Policjanci odnaleźli porzucony na terenie miasta samochód. W związku z tą sprawą zatrzymali dwóch młodych ludzi z Chełma w wieku 15 i 16 lat. Jak się okazało, zabrali auto, żeby sobie nim pojeździć.

Z ustaleń śledczych wynika, że to nie jedyne ich przewinienie. Dzień wcześniej włamali się do parkującego fiata. Uszkodzili pojazd i skradli stamtąd gaśnicę i radio.
Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Materiały sprawy zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który podejmie dalsze decyzje w sprawie nastolatków.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 684
Ferie. Nie siedź w domu
457
Plac wypięknieje
1 257
Koncepcja programowa na S12
2 294
Zapłacimy za parkingi?
650
REKLAMA