REKLAMA
Mamy kino dla Mamy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mamy kino dla Mamy to projekt, który szybko zyskał przychylność mam najmłodszych mieszkańców Chełma. Jutro, 14 listopada, zapraszamy na kolejny seans do „Zorzy”.

Propozycja seansów kinowych, oglądanych w towarzystwie niemowląt, spotkała się z uznaniem i zadowoleniem uczestniczących mam. W związku z tym zapraszamy na kolejny seans.


REKLAMA

Sala CKF Zorza zostanie specjalnie przygotowana dla dzieci: będzie nieco podwyższona temperatura, przygaszone światło, przyciszony dźwięk. Organizatorzy zapewniają również niezbędne akcesoria jak: przewijaki, podgrzewacze do butelek, pampersy, kocyki i poduszki.

Podobnie jak przy poprzednich seansach, tytuł filmu mamy wybrały same.  Będzie to „Planeta Singli 2”. Zapraszamy w środę, 14 listopada, godz. 11.30.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest nowy skarbnik miasta
4 212
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 137
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 152
Mamy nowe władze miasta
2 412
Chcą projektować S 12
1 068
REKLAMA