REKLAMA
Mamy kino dla Mamy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mamy kino dla Mamy to projekt, który szybko zyskał przychylność mam najmłodszych mieszkańców Chełma. Jutro, 14 listopada, zapraszamy na kolejny seans do „Zorzy”.

REKLAMA

Propozycja seansów kinowych, oglądanych w towarzystwie niemowląt, spotkała się z uznaniem i zadowoleniem uczestniczących mam. W związku z tym zapraszamy na kolejny seans.


REKLAMA

Sala CKF Zorza zostanie specjalnie przygotowana dla dzieci: będzie nieco podwyższona temperatura, przygaszone światło, przyciszony dźwięk. Organizatorzy zapewniają również niezbędne akcesoria jak: przewijaki, podgrzewacze do butelek, pampersy, kocyki i poduszki.

Podobnie jak przy poprzednich seansach, tytuł filmu mamy wybrały same.  Będzie to „Planeta Singli 2”. Zapraszamy w środę, 14 listopada, godz. 11.30.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
439
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
891
Komu mandat do PE? Zobacz listy
903
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA