REKLAMA
Mamy najtwardszego strażaka w Europie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kolejny sukces Rafała Berezy! Aspirant z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie właśnie wrócił z Węgier, gdzie zdobył tytuł najtwardszego z najtwardszych strażaków w Europie.

REKLAMA
Strażak z Chełma nie ma sobie równych. W maju pisaliśmy o sukcesie Rafała Berezy na zawodach w Pabianicach, skąd przywiózł tytuł najlepszego strażaka w kraju.
Teraz wygrał międzynarodowe zawody na Węgrzech i może chwalić się tytułem najtwardszego z najtwardszych strażaków w Europie. W międzynarodowych zmaganiach na Węgrzech wzięło udział 170 najlepszych strażaków z komend z Polski i Europy.

Systematyczne treningi oraz udział w strażackich zawodach, podczas których symulowane są sytuacje, z którymi strażacy mogą spotkać się w codziennej pracy sprawiają, że strażak z Chełma może nie tylko cieszyć się laurami, ale także chwalić wyjątkową siłą i sprawnością zawodową.


REKLAMA

Teraz przed Berezą kolejne wyzwanie – indywidualne Mistrzostwa Świata strażaków, które odbędą się w październiku w Stanach Zjednoczonych.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Viktor
  o 18:34

  Gratulacje dla Pana Rafała za zdobycie laurow…. To zaszczyt
  Że mamy takich wspaniałych ludzi, bez wątpienia, że to
  bardzo niebezpieczny zawód, ale jak widać hart ducha, siła i upór procentuja. Wielkie gratulacje!!!

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
  50 547
  NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
  5 673
  Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
  4 503
  Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
  494
  Prezydent podsumowuje swoje rządy
  1 575
  REKLAMA