REKLAMA
Mamy wicemistrzów Polski
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Patrycja Dudek zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w zapasach. Drugi medal w tym samym kolorze wywalczył Michał Biskupski.

Reprezentanci Klubu Cement-Gryf Chełm nie zwalniają tempa odnosząc kolejne sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Podopieczni trenerów Dariusza Kucharskiego, Igora Lobasa i Andrzeja Głąba na matach Włodawy wystartowali w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w zapasach, skąd wrócili z tytułem drugiej drużyny w kraju oraz z czterema medalami.

Tytuł wicemistrzyni Polski na 2018 r. zdobyła  Patrycja Dudek (Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie). Drugi medal w tym samym kolorze wywalczył uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie Michał Biskupski.
Na trzecim stopniu podium stanęły: Aleksandra Łysomirska (ZSEiM) i Marlena Kister (Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie). Tuż za podium, na 5. miejscu krajowy czempionat zakończyła Gabriela Karyś (Medyczne Studium Zawodowe w Chełmie).

Gratulujemy!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 464
Święto Niepodległej w Chełmie
1 713
W niedzielę Chełm wybiera
3 215
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 550
Opinie: Jak Raniewicz chodzi własnymi drogami
4 402
REKLAMA