REKLAMA
Mamy wicemistrzów Polski
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Patrycja Dudek zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w zapasach. Drugi medal w tym samym kolorze wywalczył Michał Biskupski.

REKLAMA

Reprezentanci Klubu Cement-Gryf Chełm nie zwalniają tempa odnosząc kolejne sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Podopieczni trenerów Dariusza Kucharskiego, Igora Lobasa i Andrzeja Głąba na matach Włodawy wystartowali w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w zapasach, skąd wrócili z tytułem drugiej drużyny w kraju oraz z czterema medalami.


REKLAMA

Tytuł wicemistrzyni Polski na 2018 r. zdobyła  Patrycja Dudek (Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie). Drugi medal w tym samym kolorze wywalczył uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie Michał Biskupski.
Na trzecim stopniu podium stanęły: Aleksandra Łysomirska (ZSEiM) i Marlena Kister (Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie). Tuż za podium, na 5. miejscu krajowy czempionat zakończyła Gabriela Karyś (Medyczne Studium Zawodowe w Chełmie).

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ważne dla wcześniejszych emerytek, które urodziły się w 1953 r.
850
Skromne szanse Chełma
1 165
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
1 019
Więcej za ogrzewanie
659
Remont „12” do negocjacji
1 160
REKLAMA