REKLAMA
Mamy wstępne wyniki wyborów. W drugiej turze Banaszek i Fisz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Chełmie najprawdopodobniej dojdzie do drugiej tury wyborów na prezydenta miasta. Zmierzą się w niej dotychczasowa Prezydent Agata Fisz i kandydat PiS Jakub Banaszek.

REKLAMA

Według wstępnych wyników, jakimi dysponujemy, Agata Fisz zdobyła 45,3% głosów. Jakub Banaszek może liczyć na 37,6%. Trzecie miejsce należy do Dariusza Grabczuka, który zdobył zaufanie 10,5% wyborców. Justyna Manasterska-Raszka zajmuje czwarte miejsce z wynikiem 3,7%. Listę zamyka Paweł Białas z wynikiem 2,8%.


REKLAMA

Dane pochodzą z 86% OKW.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Mieszkaniec
  o 13:17

  Powiemy…….. Ale to już było i nie wróci więcej………. Nie może
  być opcji tej samej ekipy na kolejne, teraz 5 lat!!!!!
  Wiele spraw jest nieznanych na starcie, ale należy dać
  szansę bo inaczej będzie gorzej niż źle!

  + 22
  - 22
 • SemperT
  o 12:26

  Otóż to, „pokazał co potrafi”. Jeśli nie potrafi przedstawić konkretnego, realnego programu wyborczego, notuje sam wpadki, jak i ludzie, którzy za nim stoją, to nie jest dziwne, że wielu osób nie przekonuje. Ciągle nie ma dyskusji o pomysłach, programach, jest tylko spór o sympatie polityczne i to też na zasadzie antypatii i obrzydzania.

  + 22
  - 22
 • Każdy zasługuje na szansę
  o 12:10

  Dlaczego tak źle oceniacie Banaszka skoro nie dajecie mu szansy żeby pokazał co potrafi? Zmiany zawsze są potrzebne.Obecna Prezydent 12 lat na jednym stołku to i każdemu z nas by sie pomysły skończyły. Nie chodzi o żadne parite polityczne – chodzi o człowieka, o jego chęci, entuzjazm i o wiarę w rozwój regionu. Mówienie że ktoś nie jest dobrym kandydatem bo wyjechał do większego miasta jest bezpodstwane a nawet zaprzecza takim faktom jak zdobywanie doświadczenia, umiejętności i chęc powrotu z tym wszystkim do rodzinnego miasta które potrzebuje natychmiastowej pomocy. Bo tak jak ja stąd wyjechałam i nie mam po co wracać jak i tysiące innych młodych ludzi, którzy pomimo tego, że kochają Chełm to nie mają do czego tu wracać.

  + 22
  - 22
 • Zibi
  o 18:46

  A ja nie wierzę w ekipę Agaty, a mam nadzieję, że nowa coś zrobi dla rozwoju Chełma. Tak poza konkursem, to jej kontrkandydat nie jest mój, ale okoliczności są jakie są i ja tej pani nie chciałbym widzieć kolejnych 5 lat na urzędzie. Za bardzo zawiodła. Przynależność partyjna nie ma tutaj najmniejszego znaczenia….

  + 22
  - 22
 • SemperT
  o 15:04

  Sorry, nie wierzę w tę deklarację.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Nowy rozkład jazdy CLA
  789
  Będzie więcej połączeń kolejowych
  678
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  861
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 498
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 607
  REKLAMA