REKLAMA
Marcowe kino
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie tylko Hollywood! – to hasło środowych seansów w Klubie Dobrego Filmu w marcu.

Reklama

REKLAMA

Kochamy amerykańskie filmy – pełne gwiazd, dużych budżetów, akcji i dobrych historii. Nie samym Hollywood jednak prawdziwy kinoman żyje. Wychodząc z takiego właśnie założenia, wraz z pierwszymi symptomami wiosny, KDF proponuje marcowe filmowe podróże dookoła świata.

Na początku odwiedzimy południe Włoch, poznając historię mierzącego się z przemocą codzienności wrażliwego opiekuna psów. Potem, przez pryzmat najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego, zajrzymy w głąb polskiego Kościoła. Jeszcze później będzie Teheran z niebanalną opowieścią o miłości mierzącej się z kryminalną zagadką, a końcem podróży będzie współczesna Rosja, gdzie obywatel wciąż musi zmagać się z Lewiatanem… Zapowiada się mnóstwo filmowych wrażeń.

Na niemal wszystkie seanse KDF zapraszamy w kolejne środy marca o godzinie 18.00. Niemal, bo jeden z nich odbędzie się wyjątkowo 19 marca we wtorek. Film Wojciecha Smarzowskiego, ze względu na ogromne zainteresowanie, pokazany zostanie dwa razy – o godzinie 16.00 i 18.15. Wszystkie spotkania odbędą się, jak zwykle, w sali widowiskowej ChBP (Partyzantów 40). Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
Liderzy inwestycji. Chełm idzie w górę
1 112
PFR tworzy w Chełmie nowe miejsca pracy
2 597
Kolejowa w remoncie
433
Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
82 604
Galeria się zapełnia
2 689
REKLAMA