REKLAMA
MCK przyjmuje jak dawniej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

 Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym przywraca bezpośrednią obsługę. Zmiany obowiązują od dziś, 25 maja.

Reklama

W pierwszej kolejności MCK zaprasza uczniów, którzy zdają w tym roku egzaminy zawodowe.

Proponujemy rozmowy z doradcą zawodowym w celu zorientowania się w lokalnym rynku pracy i uzyskanie porad, zestawiających wasze zainteresowania z waszymi mocnymi stronami. Chcemy poprzez działania pośredników pracy skutecznie wspierać was w uzyskaniu zatrudnienia – mówi Elżbieta Rorenberg z MCK.

W Centrum chętnie też powitają młodzież, która chciałaby kontynuować naukę w ramach Ochotniczych Hufców Pracy. Zainteresowanym przedstawione zostaną zawody, w których OHP realizuje praktyczną naukę zawodu. Będzie okazja do rozmowy o zainteresowaniach i możliwościach ich realizacji.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, wybierając się do MCK w Rejowcu Fabrycznym, trzeba mieć obowiązkowo maseczkę ochronną. Po wejściu trzeba zdezynfekować ręce i pamiętać o zachowaniu bezpiecznego odstępu od innych osób.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
REKLAMA