REKLAMA
Miał 3 promile i kierował ciągnikiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, brak uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 34- letni kierowca ciągnika. Mężczyzna nieprawidłowo wykonując manewr skrętu doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. 

Reklama

Wczoraj po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kolonia Ochoża. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus 34-letni mieszkaniec gminy Wierzbica podczas skrętu w lewo zderzył się z wyprzedzającym go w tym czasie samochodem marki Opel Corsa, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gminy Cyców. – Po sprawdzeniu stanu trzeźwości traktorzysty okazało się, że ma on blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Nie miał też uprawnień do kierowania pojazdem ani innych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej – informuje Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o rozsądek. Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA