REKLAMA
Miał pracować, ale wolał kraść
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mieszkaniec Włodawy ukradł sprzęt budowlany i elektroniczny z budowy, na której pracował. Część wstawił do lombardu lub sprzedał, a część zgubił, bo był pijany.

REKLAMA

Wczoraj (4 grudnia) włodawscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży aparatów fotograficznych wraz z osprzętem oraz narzędzi budowlanych o  łącznej wartości blisko 3 tysięcy złotych.
Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że jedna z włodawskich firm prowadziła budowę na jego działce. Żeby ułatwić im funkcjonowanie, pokrzywdzony udostępnił im pomieszczenia gospodarcze i mieszkalne. Po jakimś czasie zorientował się, że nie ma sprzętu elektronicznego, który był w domu oraz narzędzi budowlanych.


REKLAMA

Policjanci ustalili, że część skradzionego mienia trafiło do jednego z włodawskich lombardów. Ustalili też sprawcę kradzieży. 48-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał, że część skradzionych rzeczy wstawił  do lombardu, część sprzedał, a część… zgubił, bo był pijany.
Zarzuty usłyszał również 33-latek, który jak ustalono, kupił część kradzionych rzeczy od 48-latka. Za kradzież i paserstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
547
Hala produkcyjna już gotowa
616
Stawiamy na naukę
410
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
948
REKLAMA