REKLAMA
Miał pracować, ale wolał kraść
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mieszkaniec Włodawy ukradł sprzęt budowlany i elektroniczny z budowy, na której pracował. Część wstawił do lombardu lub sprzedał, a część zgubił, bo był pijany.

Wczoraj (4 grudnia) włodawscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży aparatów fotograficznych wraz z osprzętem oraz narzędzi budowlanych o  łącznej wartości blisko 3 tysięcy złotych.
Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że jedna z włodawskich firm prowadziła budowę na jego działce. Żeby ułatwić im funkcjonowanie, pokrzywdzony udostępnił im pomieszczenia gospodarcze i mieszkalne. Po jakimś czasie zorientował się, że nie ma sprzętu elektronicznego, który był w domu oraz narzędzi budowlanych.


REKLAMA

Policjanci ustalili, że część skradzionego mienia trafiło do jednego z włodawskich lombardów. Ustalili też sprawcę kradzieży. 48-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał, że część skradzionych rzeczy wstawił  do lombardu, część sprzedał, a część… zgubił, bo był pijany.
Zarzuty usłyszał również 33-latek, który jak ustalono, kupił część kradzionych rzeczy od 48-latka. Za kradzież i paserstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 656
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA