REKLAMA
Miasto znów ma skarbnika
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełm ma nowego skarbnika. Została nim Emilia Ignatowicz-Steć.

Reklama
Nasze miasto od miesiąca nie miało skarbnika. Pełniąca tę funkcję Agnieszka Kruk została pod koniec kwietnia odwołana ze stanowiska, po czym objęła stanowisko wiceprezydenta Chełma.

Podczas dzisiejszej (28 maja) sesji Rady Miasta Chełm prezydent złożył wniosek o powołanie na stanowisko skarbnika miasta Emilię Ignatowicz-Steć. Radni przegłosowali kandydaturę 15 głosami.

Niewiele wiadomo o nowej skarbnik. Podczas krótkiej prezentacji dowiedzieliśmy się, że”spełnia wymagania ustawy o finansach publicznych”. Pracowała dotychczas w branży budowlanej, paliwowej i spedycyjnej, gdzie była główną księgową. E. Ignatowicz-Steć powiedziała o sobie m.in., że jest „szczera, otwarta, lojalna i nie boi się wyzwań”.

Napisz komentarz
 • Gienek,było,minęło,teraz mamy długi,i to jest problem.

 • B52- byl meczyk 🙂 Liv-Tot 🙂 nie wiesz o tym?, tezy przez amiciego stawiana ciekawe ciekawe- a skoro tak wszystkim znane to co 4 lata te same osoby wybierane byly – „amiciemu” tez widac to bylo na reke i biernie lub czynnie profitowal z tego, Fiszowa miala swiety spokoj bo wszystko RIO skrzetnie przyklepywalo ze jest ok i byle z dnia na dzien, z roku na rok, a teraz to huzia na Jozia, inaczej mowiac jak w tym przyslowiu : cyga(ie)zawinil(i) Kowala chca powiesic,

 • b 52,bomb atomowych,to ty nie wozisz.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
  1 036
  Ranking szkół. Duży skok I LO
  1 136
  Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
  907
  Stawki za wywóz śmieci uchwalone
  892
  Agencja Rozwoju Przemysłu inwestuje w Chełmie
  1 210
  REKLAMA