REKLAMA
Miasto znów ma skarbnika
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełm ma nowego skarbnika. Została nim Emilia Ignatowicz-Steć.

REKLAMA
Nasze miasto od miesiąca nie miało skarbnika. Pełniąca tę funkcję Agnieszka Kruk została pod koniec kwietnia odwołana ze stanowiska, po czym objęła stanowisko wiceprezydenta Chełma.

Podczas dzisiejszej (28 maja) sesji Rady Miasta Chełm prezydent złożył wniosek o powołanie na stanowisko skarbnika miasta Emilię Ignatowicz-Steć. Radni przegłosowali kandydaturę 15 głosami.


REKLAMA

Niewiele wiadomo o nowej skarbnik. Podczas krótkiej prezentacji dowiedzieliśmy się, że”spełnia wymagania ustawy o finansach publicznych”. Pracowała dotychczas w branży budowlanej, paliwowej i spedycyjnej, gdzie była główną księgową. E. Ignatowicz-Steć powiedziała o sobie m.in., że jest „szczera, otwarta, lojalna i nie boi się wyzwań”.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 13:07

  Gienek,było,minęło,teraz mamy długi,i to jest problem.

  + 22
  - 22
 • Gienek
  o 23:47

  B52- byl meczyk 🙂 Liv-Tot 🙂 nie wiesz o tym?, tezy przez amiciego stawiana ciekawe ciekawe- a skoro tak wszystkim znane to co 4 lata te same osoby wybierane byly – „amiciemu” tez widac to bylo na reke i biernie lub czynnie profitowal z tego, Fiszowa miala swiety spokoj bo wszystko RIO skrzetnie przyklepywalo ze jest ok i byle z dnia na dzien, z roku na rok, a teraz to huzia na Jozia, inaczej mowiac jak w tym przyslowiu : cyga(ie)zawinil(i) Kowala chca powiesic,

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 22:44

  b 52,bomb atomowych,to ty nie wozisz.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Nowy rozkład jazdy CLA
  322
  Będzie więcej połączeń kolejowych
  646
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  823
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 474
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 574
  REKLAMA