REKLAMA
Nasz patronat. Miejski Jarmark Wielkanocny
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Niedzielę Palmową, 14 kwietnia, na Placu Łuczkowskiego rozpocznie się miejski Jarmark Wielkanocny. Handlowanie potrwa do czwartku, 18 kwietnia.

Miejski Jarmark Wielkanocny rozpocznie się w Chełmie na Pl. Łuczkowskiego w Niedzielę Palmową, 14 kwietnia. Wydarzenie organizują wspólnie Urząd Miasta Chełm i Starostwo Powiatowe w Chełmie. Stoiska i stragany pozostaną na placu aż przez pięć dni, do 18 kwietnia.


REKLAMA

Będzie okazja, by w jednym miejscu zaopatrzyć się m.in. w pisanki, wielkanocne stroiki i dekoracje, jak i w tradycyjne wędliny, ciasta oraz inne świąteczne smakołyki.

Organizatorzy zaprosili do udziału w jarmarku koła gospodyń wiejskich, twórców ludowych, rękodzielników oraz osoby i firmy, które wykonują ozdoby wielkanocne, swojskie wędliny, wypieki i wyroby regionalne. Wystawcy będą mieli do dyspozycji drewniane stragany i namioty, które zapewnili organizatorzy.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • gienek
  o 21:45

  wow, jaki znawca „swoje wiem sie odezwal”- porazka to chyba Ty sam jestes, wstyd miastu przynosisz

  + 22
  - 22
 • swojewiem
  o 15:11

  Porażka Banaszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
  412
  Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
  925
  Więcej za ogrzewanie
  601
  Remont „12” do negocjacji
  1 115
  Rozpoczął się strajk nauczycieli
  1 317
  REKLAMA