REKLAMA
Młodzi strzelcy z medalami
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zawodnicy chełmskiego MKS Dragon przywieźli dwa brązowe medale z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w strzelectwie sportowym.

Brązowe medale oraz życiowe rekordy przywieźli młodzi „Dragoni” z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w strzelectwie sportowym, rozegranych 14 – 16 września br. w Białymstoku.
Pierwszy brąz zdobył Kacper Zawistowski w konkurencji karabinu sportowego w trzech postawach. Drugi należy do Martyny Pastuszak, która została sklasyfikowana na trzecim miejscu w karabinie pneumatycznym młodziczek.
Rekordy życiowe ustanowili też Nina Mioduchowska w karabinie trzy postawy oraz Szymon Bogucki w karabinie pneumatycznym. Sukces jest tym większy, że dla obojga były to pierwsze tak wysokiej rangi zawody. Warto też podkreślić, że młodzi strzelcy zdobyli 12 punktów w rankingu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Poniżej komplet wyników:

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodziczki
3. Martyna Pastuszak – 391,9
18. Nina Mioduchowska – 341,1


REKLAMA

Karabin sportowy trzy postawy 3×20 strzałów, młodzicy
3. Kacper Zawistowski – 496 (2x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodzicy
6. Kacper Zawistowski – 366,7
8. Szymon Nowicki – 360,2

Karabin sportowy trzy postawy 3×20 strzałów, młodziczki
5. Martyna Pastuszak – 520 (9x)
10. Nina Mioduchowska – 456 (4x)

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 684
Ferie. Nie siedź w domu
457
Plac wypięknieje
1 257
Koncepcja programowa na S12
2 294
Zapłacimy za parkingi?
650
REKLAMA