REKLAMA
Młodzi strzelcy z medalami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zawodnicy chełmskiego MKS Dragon przywieźli dwa brązowe medale z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w strzelectwie sportowym.

REKLAMA
Brązowe medale oraz życiowe rekordy przywieźli młodzi „Dragoni” z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w strzelectwie sportowym, rozegranych 14 – 16 września br. w Białymstoku.
Pierwszy brąz zdobył Kacper Zawistowski w konkurencji karabinu sportowego w trzech postawach. Drugi należy do Martyny Pastuszak, która została sklasyfikowana na trzecim miejscu w karabinie pneumatycznym młodziczek.
Rekordy życiowe ustanowili też Nina Mioduchowska w karabinie trzy postawy oraz Szymon Bogucki w karabinie pneumatycznym. Sukces jest tym większy, że dla obojga były to pierwsze tak wysokiej rangi zawody. Warto też podkreślić, że młodzi strzelcy zdobyli 12 punktów w rankingu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Poniżej komplet wyników:

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodziczki
3. Martyna Pastuszak – 391,9
18. Nina Mioduchowska – 341,1


REKLAMA

Karabin sportowy trzy postawy 3×20 strzałów, młodzicy
3. Kacper Zawistowski – 496 (2x)

Karabin pneumatyczny 40 strzałów, młodzicy
6. Kacper Zawistowski – 366,7
8. Szymon Nowicki – 360,2

Karabin sportowy trzy postawy 3×20 strzałów, młodziczki
5. Martyna Pastuszak – 520 (9x)
10. Nina Mioduchowska – 456 (4x)

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA