REKLAMA
Młodzi też potrafią
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W międzynarodowej rywalizacji najmłodsi reprezentanci MKS Cement-Gryf Chełm wywalczyli największą ilość medali i zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Kto się wyróżnił?

REKLAMA

Z udziałem 14 ekip z Polski, Ukrainy i Białorusi w Łukowie odbył się coroczny Memoriał Grzegorza Miszty i Edyta Smolińskiej w ramach Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w zapasach.
W tej międzynarodowej rywalizacji najmłodsi reprezentanci klubu Cement-Gryf Chełm wywalczyli największą ilość medali i zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Chełmscy reprezentanci aż czternastokrotnie stawali na podium.


REKLAMA

Bez żadnej porażki i ze złotymi krążkami do domu wrócili: Wiktoria Kamela, Weronika Podolak, Nikola Skórska, Hubert Sidoruk i Jakub Kaczor.
Na drugim stopniu podium z medalem ze srebrnego kruszcu stanęła Oliwia Ożarowska.
Brązowymi krążkami nagrodzeni zostali: Maksymilian Szwalikowski, Krystian Kaliński, Maciej Nafalski, Filip Guz, Grzegorz Morciś, Karol Piekło, Michał Walczuk i Oskar Misiec.
Na piątym miejscu zawody ukończyła Joanna Sawicz, Gabriela Czarnecka, Tymoteusz Mitkiewicz, Filip Zając, Kacper Skibiński, Kacper Seredowski i Oskar Gajos.

Młodych medalistów i medalistki do zawodów przygotowywali trenerzy: Zdzisław Biały, Mirosław Czwaliński,  Marcin Sadowski,  Dariusz Jabłoński i Dariusz Kucharski.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
546
Hala produkcyjna już gotowa
613
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA