REKLAMA
Młodzi też potrafią
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W międzynarodowej rywalizacji najmłodsi reprezentanci MKS Cement-Gryf Chełm wywalczyli największą ilość medali i zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Kto się wyróżnił?

Reklama

Z udziałem 14 ekip z Polski, Ukrainy i Białorusi w Łukowie odbył się coroczny Memoriał Grzegorza Miszty i Edyta Smolińskiej w ramach Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w zapasach.
W tej międzynarodowej rywalizacji najmłodsi reprezentanci klubu Cement-Gryf Chełm wywalczyli największą ilość medali i zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Chełmscy reprezentanci aż czternastokrotnie stawali na podium.

Bez żadnej porażki i ze złotymi krążkami do domu wrócili: Wiktoria Kamela, Weronika Podolak, Nikola Skórska, Hubert Sidoruk i Jakub Kaczor.
Na drugim stopniu podium z medalem ze srebrnego kruszcu stanęła Oliwia Ożarowska.
Brązowymi krążkami nagrodzeni zostali: Maksymilian Szwalikowski, Krystian Kaliński, Maciej Nafalski, Filip Guz, Grzegorz Morciś, Karol Piekło, Michał Walczuk i Oskar Misiec.
Na piątym miejscu zawody ukończyła Joanna Sawicz, Gabriela Czarnecka, Tymoteusz Mitkiewicz, Filip Zając, Kacper Skibiński, Kacper Seredowski i Oskar Gajos.

Młodych medalistów i medalistki do zawodów przygotowywali trenerzy: Zdzisław Biały, Mirosław Czwaliński,  Marcin Sadowski,  Dariusz Jabłoński i Dariusz Kucharski.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
234
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
395
W poniedziałek idziemy do fryzjera
272
Miasto zakłada łąki
320
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
368
REKLAMA