REKLAMA
Młodzi też potrafią
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W międzynarodowej rywalizacji najmłodsi reprezentanci MKS Cement-Gryf Chełm wywalczyli największą ilość medali i zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Kto się wyróżnił?

REKLAMA

Z udziałem 14 ekip z Polski, Ukrainy i Białorusi w Łukowie odbył się coroczny Memoriał Grzegorza Miszty i Edyta Smolińskiej w ramach Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w zapasach.
W tej międzynarodowej rywalizacji najmłodsi reprezentanci klubu Cement-Gryf Chełm wywalczyli największą ilość medali i zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Chełmscy reprezentanci aż czternastokrotnie stawali na podium.


REKLAMA

Bez żadnej porażki i ze złotymi krążkami do domu wrócili: Wiktoria Kamela, Weronika Podolak, Nikola Skórska, Hubert Sidoruk i Jakub Kaczor.
Na drugim stopniu podium z medalem ze srebrnego kruszcu stanęła Oliwia Ożarowska.
Brązowymi krążkami nagrodzeni zostali: Maksymilian Szwalikowski, Krystian Kaliński, Maciej Nafalski, Filip Guz, Grzegorz Morciś, Karol Piekło, Michał Walczuk i Oskar Misiec.
Na piątym miejscu zawody ukończyła Joanna Sawicz, Gabriela Czarnecka, Tymoteusz Mitkiewicz, Filip Zając, Kacper Skibiński, Kacper Seredowski i Oskar Gajos.

Młodych medalistów i medalistki do zawodów przygotowywali trenerzy: Zdzisław Biały, Mirosław Czwaliński,  Marcin Sadowski,  Dariusz Jabłoński i Dariusz Kucharski.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
678
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 794
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 708
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 542
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 578
REKLAMA