REKLAMA
Młodzi uczą się siebie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Identyfikacja moich mocnych i słabych stron – warsztaty pod takim hasłem przygotowali dla uczniów doradcy zawodowi z Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym.

Reklama

REKLAMA

Warsztaty odbyły się w środę (5 czerwca) w Szkole Podstawowej w Siedliszczu. Towarzyszyło im hasło „Identyfikacja moich mocnych i słabych stron”.

Doradca zawodowy zaproponował młodzieży pracę z obrazem, która jest doskonałym narzędziem rozpoznawania cech, mocnych i słabych stron, zainteresowań, umiejętności, postaw, przekonań i aspiracji.

Należy podkreślić, że praca z obrazem nie ma ograniczeń wiekowych – mówi Elżbieta Rorenberg z MCK w Rejowcu Fabrycznym. – Wykorzystanie obrazu w pracy doradczej jest nieocenione i może przynieść  bardzo wymierne korzyści dla ucznia czy klienta.  

Tego rodzaju zajęcia wspierają młodych ludzi w poznawaniu siebie i analizowaniu swoich zasobów oraz uczą samodzielnego myślenia.
Pracując z obrazem uczniowie otrzymali wsparcie w procesie planowania kariery. Warsztaty spotkały się dużym zainteresowaniem, a uczniowie aktywnie w nich uczestniczyli.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
Liderzy inwestycji. Chełm idzie w górę
43
PFR tworzy w Chełmie nowe miejsca pracy
2 439
Kolejowa w remoncie
362
Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
82 060
Galeria się zapełnia
2 657
REKLAMA