REKLAMA
Młodzi uczą się siebie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Identyfikacja moich mocnych i słabych stron – warsztaty pod takim hasłem przygotowali dla uczniów doradcy zawodowi z Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym.

REKLAMA

Warsztaty odbyły się w środę (5 czerwca) w Szkole Podstawowej w Siedliszczu. Towarzyszyło im hasło „Identyfikacja moich mocnych i słabych stron”.


REKLAMA

Doradca zawodowy zaproponował młodzieży pracę z obrazem, która jest doskonałym narzędziem rozpoznawania cech, mocnych i słabych stron, zainteresowań, umiejętności, postaw, przekonań i aspiracji.

Należy podkreślić, że praca z obrazem nie ma ograniczeń wiekowych – mówi Elżbieta Rorenberg z MCK w Rejowcu Fabrycznym. – Wykorzystanie obrazu w pracy doradczej jest nieocenione i może przynieść  bardzo wymierne korzyści dla ucznia czy klienta.  

Tego rodzaju zajęcia wspierają młodych ludzi w poznawaniu siebie i analizowaniu swoich zasobów oraz uczą samodzielnego myślenia.
Pracując z obrazem uczniowie otrzymali wsparcie w procesie planowania kariery. Warsztaty spotkały się dużym zainteresowaniem, a uczniowie aktywnie w nich uczestniczyli.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 923
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 717
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 554
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 585
REKLAMA