REKLAMA
Młodzi uczą się siebie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Identyfikacja moich mocnych i słabych stron – warsztaty pod takim hasłem przygotowali dla uczniów doradcy zawodowi z Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym.

Reklama

Warsztaty odbyły się w środę (5 czerwca) w Szkole Podstawowej w Siedliszczu. Towarzyszyło im hasło „Identyfikacja moich mocnych i słabych stron”.

Doradca zawodowy zaproponował młodzieży pracę z obrazem, która jest doskonałym narzędziem rozpoznawania cech, mocnych i słabych stron, zainteresowań, umiejętności, postaw, przekonań i aspiracji.

Należy podkreślić, że praca z obrazem nie ma ograniczeń wiekowych – mówi Elżbieta Rorenberg z MCK w Rejowcu Fabrycznym. – Wykorzystanie obrazu w pracy doradczej jest nieocenione i może przynieść  bardzo wymierne korzyści dla ucznia czy klienta.  

Tego rodzaju zajęcia wspierają młodych ludzi w poznawaniu siebie i analizowaniu swoich zasobów oraz uczą samodzielnego myślenia.
Pracując z obrazem uczniowie otrzymali wsparcie w procesie planowania kariery. Warsztaty spotkały się dużym zainteresowaniem, a uczniowie aktywnie w nich uczestniczyli.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
234
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
395
W poniedziałek idziemy do fryzjera
272
Miasto zakłada łąki
320
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
368
REKLAMA