REKLAMA
Młodzi to umieją radzić
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Młodzieżowa Rada Miasta Chełm najlepsza w Polsce! Dzisiaj Kancelaria Premiera potwierdziła to przekazując młodym chełmskim radnym specjalny dyplom i statuetkę.

REKLAMA

Dzisiaj (17 kwietnia) w Warszawie odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Młodzieżowych Rad „Młodzi 4.0. Przyszłość”. W jej trakcie odbyła się miła uroczystość – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów nagrodziła najlepiej działające rady młodzieżowe w kraju. Specjalny dyplom i statuetkę otrzymała Młodzieżowa Rada Miasta Chełm.


REKLAMA

Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie na skalę ogólnopolską – cieszą się młodzi chełmscy radni.  – Spośród 514 Młodzieżowych Rad w Polsce, zdobyliśmy jedną z trzech statuetek ,,Najlepszej Rady 2019″.

Wyróżnienia otrzymały także młodzieżowe rady działające w Poznaniu oraz w Dzierzgoniu.

Gratulujemy!

***

Młodzieżowa Rada Miasta Chełm działa od maja 2009 roku. Ma charakter konsultacyjny przy „dorosłej” Radzie Miasta Chełm w kwestiach dotyczących młodzieży. Powstała, by bronić i dbać o interesy chełmskiej społeczności młodzieżowej.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Starszy pan
  o 14:50

  Sami zainteresowani na fb napisali tak: Wraz z Poznaniem i Dzierzgoniem otrzymaliśmy tytuł dla najlepszej Młodzieżowej Rady Miasta w Polsce

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na nową siedzibę INM
  546
  Hala produkcyjna już gotowa
  613
  Stawiamy na naukę
  409
  Będzie nowa spółka kolejowa
  932
  Komu mandat do PE? Zobacz listy
  947
  REKLAMA