REKLAMA
Młodzi to umieją radzić
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Młodzieżowa Rada Miasta Chełm najlepsza w Polsce! Dzisiaj Kancelaria Premiera potwierdziła to przekazując młodym chełmskim radnym specjalny dyplom i statuetkę.

Reklama

Dzisiaj (17 kwietnia) w Warszawie odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Młodzieżowych Rad „Młodzi 4.0. Przyszłość”. W jej trakcie odbyła się miła uroczystość – Kancelaria Prezesa Rady Ministrów nagrodziła najlepiej działające rady młodzieżowe w kraju. Specjalny dyplom i statuetkę otrzymała Młodzieżowa Rada Miasta Chełm.

Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie na skalę ogólnopolską – cieszą się młodzi chełmscy radni.  – Spośród 514 Młodzieżowych Rad w Polsce, zdobyliśmy jedną z trzech statuetek ,,Najlepszej Rady 2019″.

Wyróżnienia otrzymały także młodzieżowe rady działające w Poznaniu oraz w Dzierzgoniu.

Gratulujemy!

***

Młodzieżowa Rada Miasta Chełm działa od maja 2009 roku. Ma charakter konsultacyjny przy „dorosłej” Radzie Miasta Chełm w kwestiach dotyczących młodzieży. Powstała, by bronić i dbać o interesy chełmskiej społeczności młodzieżowej.

Napisz komentarz
 • Sami zainteresowani na fb napisali tak: Wraz z Poznaniem i Dzierzgoniem otrzymaliśmy tytuł dla najlepszej Młodzieżowej Rady Miasta w Polsce

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Miasto się korkuje
  604
  Zając, Dąbrowska-Banaszek i Grabczuk. Z Chełma do Parlamentu.
  5 296
  Bezpłatne szczepienia dla seniorów
  190
  Lwowska w naprawie
  5 418
  CUW już działa
  594
  REKLAMA