REKLAMA
„Młynarze” na walentynki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Teatr Piosenki Młyn to hrubieszowscy artyści znani już chełmskiej publiczności. Tym razem wystąpią w wieczór walentynkowy w ChDK.

Reklama

Teatr Piosenki Młyn to grupa twórców piosenki, prozy, kompozytorów i aktorów amatorów. Zespół wokalno-instrumentalny powstał w 2007 roku w Hrubieszowie, a w repertuarze ma piosenkę poetycką, kabaretową, poezję śpiewaną, piosenkę aktorską, tworzy spektakle muzyczne i recitale.

Artyści dali się poznać szerokiej publiczności występując w tworzonych przez siebie spektaklach, koncertach piosenki autorskiej, ubogacając muzyką ważniejsze wydarzenia w swoim mieście i dalszych zakątkach kraju. Artyści mają na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia za udział w festiwalach i przeglądach piosenki autorskiej, poetyckiej, poezji śpiewanej. Utwory „Młynarzy” prezentowane były w Radio Lublin, Radio Warszawa, Radio Złote Przeboje, Radio ESKA, Radio Bon-Ton, Katolickim Radio Zamość, Radio Aspekt. TVP Lublin nakręciła reportaż o Teatrze Piosenki Młyn, którego emisja miała miejsce w marcu 2016 roku.

Niebanalne teksty w nietuzinkowych aranżacjach, wsparte kunsztem artystycznym wykonawców doskonale korespondują z humorem i lekkim prowadzeniem całości.

Zapraszamy na walentynkowy koncert Teatru Piosenki Młyn, 14 lutego, o godz. 19:00, w ChDK. Bilety po 30 zł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA