REKLAMA
Motocyklista miał wypadek
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierujący motocyklem stracił nad nim panowanie i przewrócił się na jezdnię. Nie miał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

Wczoraj po południu policja otrzymała zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło na ulicy Chełmskiej w Rejowcu Fabrycznym.


REKLAMA

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem marki Honda, 23-letni mieszkaniec gminy Rejowiec, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do przewrócenia się jednośladu na jezdnię. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie mężczyzny wykazało, że był trzeźwy.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o rozsądek na drodze i bezpieczną jazdę, a przede wszystkim o stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
863
Chełm – miasto dla bogaczy
2 032
Rozbili grupę przestępczą
2 469
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 536
Był odpust na Górce
18 509
REKLAMA