REKLAMA
Motocyklista wjechał w osobówkę
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do szpitala przewieziony został 18-letni motocyklista, który na terenie gm. Dorohusk zderzył się z volkswagenem. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący jednośladem wyprzedzał, gdy kierujący autem wykonywał skręt w lewo.

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał wczoraj (15 kwietnia) zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty.
Do zdarzenia doszło po południu w miejscowości Zalasocze na terenie gminy Dorohusk. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Romet, 18-letni mieszkaniec gminy Dorohusk, podczas wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo samochodem marki Volkswagen Passat. Osobówką kierował 60-letni mieszkaniec Chełma.


REKLAMA

W wyniku tego zdarzenia motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
413
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
928
Więcej za ogrzewanie
601
Remont „12” do negocjacji
1 116
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 320
REKLAMA