REKLAMA
Możesz pomóc biegając
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bieg Caritas pobiegnie 9 czerwca ulicami Chełma. Impreza ma na celu wsparcie podopiecznych Funduszu Caritas Dzieciom.

REKLAMA

Za miesiąc, 9 czerwca, ulicami Chełma pobiegnie Bieg Caritas. Towarzyszyć mu będzie rajd rowerowy. To czwarta edycja imprezy, a jej idea mieści się w dwóch słowach – biegnąc pomagamy.


REKLAMA

Bieg ma na celu wsparcie Funduszu Caritas Dzieciom założonego w 2013 roku przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Jego celem jest finansowanie dożywiania, operacji, stypendiów, wypoczynku letniego i zimowego oraz wyprawek szkolnych dla potrzebujących dzieci z terenu archidiecezji lubelskiej.

Wysiłek zawodników i sponsorów zapewni potrzebującym dzieciom z terenu naszej archidiecezji ciepłe posiłki, dofinansowanie do operacji i rehabilitacji, wakacje, stypendia i wyprawki szkolne. Tak więc „NOGI ZA PAS BIEGNIE CARITAS!” – czytamy na stronie Biegu.

Zapisy chętnych do udziału w imprezie, a także do jej sponsorowania, już się rozpoczęły. Możesz się zgłosić poprzez stronę: https://biegcaritas.pl/

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
787
Będzie więcej połączeń kolejowych
678
Dreszera i Ceramiczna do remontu
861
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 498
Spółki miejskie. Czas działań
1 606
REKLAMA