REKLAMA
Możesz pomóc biegając
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bieg Caritas pobiegnie 9 czerwca ulicami Chełma. Impreza ma na celu wsparcie podopiecznych Funduszu Caritas Dzieciom.

REKLAMA

Za miesiąc, 9 czerwca, ulicami Chełma pobiegnie Bieg Caritas. Towarzyszyć mu będzie rajd rowerowy. To czwarta edycja imprezy, a jej idea mieści się w dwóch słowach – biegnąc pomagamy.


REKLAMA

Bieg ma na celu wsparcie Funduszu Caritas Dzieciom założonego w 2013 roku przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Jego celem jest finansowanie dożywiania, operacji, stypendiów, wypoczynku letniego i zimowego oraz wyprawek szkolnych dla potrzebujących dzieci z terenu archidiecezji lubelskiej.

Wysiłek zawodników i sponsorów zapewni potrzebującym dzieciom z terenu naszej archidiecezji ciepłe posiłki, dofinansowanie do operacji i rehabilitacji, wakacje, stypendia i wyprawki szkolne. Tak więc „NOGI ZA PAS BIEGNIE CARITAS!” – czytamy na stronie Biegu.

Zapisy chętnych do udziału w imprezie, a także do jej sponsorowania, już się rozpoczęły. Możesz się zgłosić poprzez stronę: https://biegcaritas.pl/

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
546
Hala produkcyjna już gotowa
613
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA